2 zeny a vas nazor

Príspevok v téme: 2 zeny a vas nazor
Obuk1

Dobry den,

pred nedavnom som zpoznal dve skvele zeny. Pre jednoduchost ich nazvyme zena A, zena B. Obidve su spolu navzajom kamaratky. Zenu A poznam o par mesiacov dlhsie, priblizne od zaciatku roka. Zenu B cca od leta. Zena A ma pritahovala hned od zaciatku. Velmi som ju chcel. Bol som k nej mily, pozorny a snazil som sa byt s nou co najviac (vacsinou v kruhu dalsich spolocnych znamych).

Ako som uz hore spomenul, neskor som spoznal aj zenu B. Takisto skvele, krasne a mile dievca. Viem, ze mala o mna od zaciatku zaujem. Chvilku som sa k nej spraval sposobom, ze mam zaujem aj ja. Potom som si vsak uvedomil, ze sa takto spravat nemozem (hrat to na obe strany, navyse ked sa poznaju) a tak som cuvol spat.

Dlho som rozmyslal, ako sa zachovat. Obe su skvele dievcata. Uvazoval som, ci sa zdoverit s mojimi citmy k zene A alebo ist "na istotu" so zenou B. Nakoniec som sa rozhodol a pred par dnami som zene A povedal, ze mi je sympaticka a ci mam u nej sancu. Odpoved bola v tom zmysle, ze zostaneme iba kamarati. Zabila to este vyjadrenim, ze ma zoznami s jej kamaratkami.

Chcel som sa vas opytat, ci mam podla vas este sancu u zeny B. Ako som spomenul, su kamaratky, takze je dost mozne, ze o mojom vyznani si navzajom povedali. Ked sa budem teraz opat snazit o zenu B budem asi vyzerat ako debil. Aky je vas nazor na celu tuto situaciu.

Viem, posobim, ze neviem, co chcem a ze som mozno este nevyzrety. Pripustam to. Ale po celu dobu som strasne tuzil mat cloveka, ktoreho by som lubil. Chcel som sa zachovat cestne, voci sebe aj im dvom...

Fleur-de-lis

no záleží od dievčaťa. Niektoré by to neriešilo a bolo rado, že si voľný... Hoc nebola prvá voľba. A pre inú to zas môže byť príliš ponižujúce a neisté...
Asi by som tomu nechala chvíľu čas a trošku pozorovala tú holku, ako sa bude správať a na základe toho sa časom rozhodnúť.
Keď by si to ale u nej skúšal, podľa mňa, by si to s tou prvou mal mať naozaj za sebou, teda nebol už do nej zaľúbený, alebo nevyhľadával jej spoločnosť a podobne... Asi chápeš prečo. Ale je to aj individuálne. No skôr poznám baby, čo by im to bolo nepríjemné, a len zopár takých čo by to až tak neriešili...

iggzik

Ked sa hlava mota do citov, tak to vacsinov blbo dopadne..

Co sa nich tyka kasli na to, co si povedia, aj tak nevies co uz o tebe hovoria.

Prva dala ne, zaujem o druhu tak to skus. A fakt neries ako to dopadne, uvidis, mozno ta to milo prekapi.

Osobne poznam dve holky, ktore maly dlhorocny vztah, a za manzela si potom zobrali dobreho kamarata chalana s kt. mali vztah a ziju s nim ..

Drzim palce

Cccccc

Si de*il a vobec nie si cestny. Nastastie taky ako ty, ktory to hra na viac stran, dopadne tak, ze ho vsetky odkopnu.