Svrbenie..

Príspevok v téme: Svrbenie..
Aless

Pekny deň prajem :) Mám taky dá sa povedať už dlhodobý problém a ja to poviem narovinu - svrbenie vagíny.Prebieha to už veľmi dlho(polrok cca) a neviem sa toho zbaviť..Kedže som to najprv riešila tym ,že to bude mykoza alebo kvasinky a tak tak som najprv použivala canesten mastičku aj tablety..Nič neustupovalo tak som to ešte zo začiatku neriešila,ale až po čase ked som šla ku gynekologičke ale tam sa zistilo že mám akútnu vaginitídu alebo niečo také ani nepamätám a dostala som lieky medofloxine tuším neviem ako sa to volalo presne..No nepomohlo..nič mi zatial nepomohlo,sestrička mi poradila aj gel soforelle,ale to len mimo toho a žiadne vysledky vôbec..Používala som aj Rosalgin ,nič nepomohlo taktiež..Zo začiatku ked som mala menštruácie tak ma to počas toho menej svrbelo ,ale teraz ma už aj počas menštruácie svrbí aj ked možno menej..Bola som aj pri obvodnom lekárovi,ten mi predpísaval tablety ale už nepamätám ako sa volali..Zrejme to boli na infekcie a bakterie a možno mi aj pomohli bakterie dať preč lebo som mala 600 bakterii či ako....Podľa papierov(vysledkov) od gynekologičky mi predpísal  tablety ,ktoré mi asi prvé zaučinkovali najlepšie pretože ked som ich brala tak vôbec ma nesvrbelo asi len trochu uplne,ale hned ako som ich vysadila tak sa mi to vratilo..Volali sa tuším Nitrofurantoin..Podľa tohto ma doktor poslal ku nefrologičke,či nemam problémy s močovými cestami ,tak som tak chodila asi dva mesiace na vyšetrenie,davala som moč a tak,doktorka mi robila sono vyšetrenie obličiek ale nakoniec vyšlo všetko v pohode,akurat bolo len to že som mala hustý moč ale žiadnu infekciu v moči som nemala...Takže v tomto problém nie je.Doktorka mi povedala,že sa mam obrániť na gynekologicky problém..Tak okay,pred týždnom som bola u gynekologičky,robila mi výter ,kde sa nič nenašlo,všekto bolo v poriadku ,žiadne kvasinky ani nič..Pri alergologovi som bola,daval  mi take tie kvapky na ruku čo podľa toho ma zistiť či som na niečo alergicka ale všetko bolo v poriadku no..Ešte idem na vyšetrenie parazitov či to nie je náhodou,to no ale neviem..kedže som čítala že tie sa najmä prejavuju v noci ,že to svrbi vtedy najviac ale mna to vtedy nesvrbí praveže..Neviem vôbec čím to je ,už som z toho zúfala a neviem čo mám robiť.Keď sme to skúšali s partnerom tak to pri tom bolelo..Tak vôbec nerozumiem..Chlamýdie alebo mykoplazmy nemám..Prosím dajte mi nejakú radu ,či neviete ako sa toho zbaviť..Bola by som Vám veľmi vďačná keby ste mi pomohli PROSIM.ďakujem