zarastanie chĺkov..

Príspevok v téme: zarastanie chĺkov..
jamka

ahojky všetci, mám jeden problém a chcem sa opýtať, či nevie nikto poradiť...už asi rok si epilujem nohy aj oblasť bikín epilátorom, ale chĺpky mi začali zarastať. Niekedy sa dokonca zapália a vznikne mi vyrážka.. Nohy už nie su ani také hladké ako bývali a ani to epilovanie nevydrží dlho - len tak 2/3 dni... nevie niekto poradiť?...ďakujem

tinusska

tak fajn.. dakujem... bo mi je dost blbe, ze ked chcem byt s priatelom, tak ten den ako mame byt spolu sa dole oholim a na druhy den uz su "pupaky" na ohanbi, nastastie aspon tam celkom dole sa nerobia.

tinusska

tak fajn.. dakujem... bo mi je dost blbe, ze ked chcem byt s priatelom, tak ten den ako mame byt spolu sa dole oholim a na druhy den uz su "pupaky" na ohanbi, nastastie aspon tam celkom dole sa nerobia.

agina

Ja si ohanbie neholim, iba chlpky trochu poskracujem, ale tam dolu holim uplne.Neznasam, aby mi to trcalo spod plaviek.

agina

Vydrzi mi to tri tyzdne vydepilovane, pasiky tak zhruba na dva mesiace a krem aj na pol roka, lebo ako som pisala, tymto sposobom depilujem len okolie bikin.ale vlastne by si tym mohla depilovat aj ohanbie, ja som si az teraz uvedomila, co vlastne chces depilovat.Jasne, aj na to to je.Len nie na celkom intimne miesta...

tinusska

ok teda.... a nevies co je dobre na tie intimnejsie miesta? bo ked si holim az dole, tak tam nemam pupaciky, ale na ohanbi kooopec...

agina

Tinusska na ohambie sa to nesmie pouzivat, na ziadne genitalne a analne miesta.Je to vhodne na okolie bikin, nohy, pazuchy, horna pera.Veet voskove pasiky stoja cca 170,- a ten krem na zarastanie cca 220,- kupovala som to v 101 Drogerie.