Krvácanie už 25 dní (!!)

DJJJ

Jak dobre bude tu keď sa končia deckám prázdniny. Ani rodičia sa o decká nestarajú tak dúfam že aspoň V škole bude O nich postarané

V.

Dobre, viem, že to možno bolo nezodpovedné, ale hovorím, že som nemala s antikoncepciou ešte skúsenosť a myslela som, že je to len reakcia alebo čo, veľa som si o tom čítala na nete a vraj to prešlo niekomu, ale tak jasné že sa neriadim podľa toho, zajtra tam zavolám znovu. Ďakujem za rady.

tasty

ak má gynekológ dovolenku, určite má zastúpenie,,, a ak to zastúpenie nemá, tak stále je možnosť naklusať na pohotovosť, Stále existuje nejaké riešenie, na svete nie je len jeden gynekológ,,, Mňa však stále desí ten tvoj primitívny prístup k svojmu zdravotnému problému.

V.

Hej lenže gynekológ mi vôbec nedvíhal takže tak asi. A niekedy mi je nevoľno, bolí ma každý deň hlava (skoro, možno každé dva), veľmi som ospalá a podobne. Samozrejme že tam zajtra zavolám zas, len som chcela počuť aj iné názory lebo mne niekto povedal že to je z tabletiek a vraj to prejde. Ale tak to pochybujem.

tasty

ja by som už v tvojom mieste naklusala ku gynekologičke hneď potom, čo by som krvácala už 10ty deň, určite nečakala do 25 dňa, je to dosť nezodpovedné od Teba
už dávno si mala byť u gynekológa

eliana78

ty si nesvojprávna? už ti bolo povedané že to nie je ok a máš ísť k doktorovi...ale aj bez toho aby ti to niekto povedal, pripadá ti to normálne?

Biela Kobra

Nepísala si v piatok, že krvácaš už 22. deň? Ľudia ti písali, že máš ísť k svojej gynekologičke, aby ti zmenila liečbu. Bude ti treba spraviť krvný obraz, či nestrácaš červené krvinky, pečeňové testy a na základe toho sa rozhodnúť. Nie je to normálne krvácať 25 dní a určite s tým musíš ísť k lekárke čo najskôr.