Je to normálne?

Príspevok v téme: Je to normálne?
PetraS

Ahojte, viem ze sa moze niekomu zdať ze sa idem pýtať traposinu, ale aj tak vŕta mi to v hlave. Asi pred dvoma mesiacmi som sa spoznala s jedným chlapcom a začali sme sa stretávať a momentálne sme v rovine spoznávania sa. Lenže vŕta mi v hlave to ze jeho bývala na FB mu lajkuje vsetky jeho príspevky a piše mu komenty atd. on je typ ze každý den tam nieco hodí aj 2x a ona vsetko zaradom lajkuje, pride mi to fakt divne. Co viem aspoň mi to povedal ze sa rozišli este minulého roku a dost v zlom a vravel te niesu v kontakte lebo on jej nikdy neodpustí neveru a nema dôvod byt s ňou v kontakte. Ale tak nedáva mi to zmysel co si mam o tom myslieť? Nebudem sa ho to predsa pýtať ze co, neviem vyzerať ako nejaka stíhačka, v podstate nemám ani právo sa ho nič take pýtať lebo sme iba v ksmaratstskej rovine aj ked to poriadne iskrí medzi nami ale aj tak. co by ste si vy o tom mysleli?

van Alden

podla mna to nie je moc normalne. Ak on tvrdi, ze nikdy jej neodpusti a nic s nou uz nechce mat, mal sa uplne odstrihnut. Zablokovat si ju na fb, v mobile, absolutne nereagovat. Ak si sa ho to snazila uz opytat a on sa na teba osopil.. to moze znacit, ze bud sam nevie, co chce alebo to proste nema doriesene. Ak ta byvala je mrcha, tak mozes ocakavat, ze stale bude robit problemy, bude ti davat dovod na "premyslanie". Takze kym nebude uplne jasne, ze ma byvaly vztah uz vyrieseny, nie je mudre ist s nim do noveho. Lebo z toho vzdy budu problemy.

kafe

ako to on berie VIEŠ. "viem aspoň mi to povedal ze sa rozišli este minulého roku a dost v zlom a vravel te niesu v kontakte lebo on jej nikdy neodpustí neveru a nema dôvod byt s ňou v kontakte."
Čo chceš viacej? Potvrdenie od notára? Pozri, môžeš sa zhrýzať svojimi obavami alebo môžeš chalanovi veriť. Vyzerá ako rozumný chlap, čo si stojí za svojím rozhodnutím. Hovorí sa tomu: dôverovať niekomu. A on svojím správaním ti nedal ŽIADNY DôVOD na pochybovanie. Teba zneisťuje správanie bývalky, čo teda ON NEMôŽE OVPLYVNIŤ. Skús pripustiť možnosť, že skutočne ju má v paži, a pokiaľ sa časom ukáže, že to tak nie je a oni sa bavia spolu, stretávajú a pod. tak sa na neho vykašleš, keď to zistíš. Pravda vždy vypláva napovrch, nemusíš ju pracne hľadať, ňúrať, pátrať a sliediť... Takže sa uvoľni, užívaj si iskrenie :) a nekaz si pekné chvíle s fajn chlapom.

PetraS

No to prave vidím ze sa mu pekne pchá do zadku, ale bojím sa aby je to vsetko neodpustil co mu spravila, dufam ze k nej uz nič necíti. Ide o to ze vidím ze ona sa mu strká ale chcela by som vediet ako to on berie, neviem ci sa s ňou nestretol alebo co. Ked mu vsetko lajkuje a komentuje určite mu aj piše a neviem ako on reaguje na to.

dalsi

Divne je, ze sa tu spiritizuje co si mysli chalan, ked je to jeho vec a ked niekto nieco chce, ma usta, aby sa ho opytal.

Kedy uz zeny pochopia, ze muz rozmysla inak, priamo. Vsetky tie tanceky okolo a taktizovania vsetko len zhorsuju.

Chces vedie, mas zaujem, tak ho prejav.
Ako sa hovori, nememu dietatu ani vlastna mater nerozumie. Nieto este cudzi chlap.

kafe

nič by som si o tom nemyslela. Ten chalan predsa nemôže za to, že mu bývalka niečo lajkne či okomentuje. Či čo ju má preplieskať, aby to nerobila? Myslím si, že ju má chlapec pekne v paži, má jasno v tom, čo nechce a bývalú JEDNODUCHO NECHCE. Lenže, ona sa mu pchá do zadku, lebo je asi fajn chalan. Tak sa mu pripomína. A on ju ignoruje (asi, určite to povedať nemôžem) a nekontaktuje. Čo ti je na tom divné??

PetraS

Práveže pýtať sa ho to nechcem aspoň nie takto narovinu, lebo zas nechcem aby vedel ze ho nejako sledujem na FB a ako vravím nechcem vyzerať ako stíhačka nejaka. Ruku mi neodhryzne ako pises, ale bojím sa ze by som chlapca nejak neodplašila tym ze ho sledujem alebo tak. No zaujíma ma ako to vlastne s bývalou ma, pokial to nema vyriešené tak kašlem na to, len to potrebujem vediet a neviem ako sa k tomu dopátrať. Stale spomína bývalú v súvislosti ako mu velmi ublížila atd. no a raz som ho tak podpichla ze ked ju stale spomína ze ci to ma vôbec vyriešené a on ze ako mi mohla taká blbost napadnúť ved vraj viem ako mu ublížila. ale zas ok vraví to, ale ci aj robi to ako vraví to je otázne.

dalsi

Vsak sa ho na to opytaj, ruku ti neodhryzne.

Je kludne mozne, ze ho podviedla, je na nu nastvany, ale baba si to rozmyslela a lutuje co urobila, tak sa pripomina, lebo by rada spat. Dolezity je len jeho postoj. Ak neni blb, tak neurobi tu istu chybu 2x.