Neviem, čo mám robiť...

Príspevok v téme: Neviem, čo mám robiť...
Wizzard

Zdravím,

mám priateľku, ktorú veľmi milujem, je pre mňa všetkým, ale mám taký problém, vlastne viac problémov... Prvým je ten, že mám 23 rokov a som panic. Aj keď som mal dosť príležitosti mať sex, proste som sa vždy zľakol a vycúval som a teraz sa bojím, že sa mi to stane aj pri nej. Ona mala niekoľko sexuálnych partnerov a proste sa bojím, že ju sklamem, že je nebude stačiť veľkosť. Bojím sa, že budem v tom drevo a že ju kvôli tomu stratím. A ďalší problém je ten, že aj keď ju veľmi milujem, proste strašne ma štve, že už s toľkými chlapcami spala, aj veľa krát sex na jednu noc. Ona mi hovorí, že som ju zmenil, že som iný ako ostatní a že som pre ňu všetkým a že ľutuje aká bola, ale proste mne to stále nedá a dosť pre to trpím. Áno je to minulosť, ale trápi ma to a neviem ako sa toho zbaviť. Trápi ma, že proste nebudem pre ňu v ničom prvý a ona pre mňa vo všetkom. Milujem ju chcem byť s ňou, ale furt mi to behá po hlave a brzdi ma to a hlavne sa preto strašne trápim. Fakt už neviem, čo mám robiť....

Wizzard

Ja ju milujem... a aj ona mňa, veď ona o mňa bojovala. A či šťastný? Nikdy som nebol šťastnejší, ale vieš proste ma to furt trápi a nedá mi to spať.

Agnica

Fuha ako radit rozchod je dost odvazne podla mna. Nepoznas ich, nic o ich vztahu ako spolu funguju...nepocuvaj rady tieto. Uvaz si sam. Mohol si ju zmenit a preco nie? Ty si si nikdy neuvedomil po case svoje chyby a nelutoval si ich? Mal by si zit pre sucasnost a nie rkesit svoju muzsku mozno pychu, jesitnost, ze nebudes v nicom prvy. Ale mylis sa v tom, si prvy pri ktorom vsetko lutuje, svoju minulost. Si mozno prvy, ktoreho skutocne lubi. Budes mozno prvy a posledny snubenec, manzel, otec spolocnych deti...neries blbosti a sustred sa na podstatne. Lubis ju? Lubi ona teba? Ste spolu stastni?

-_-

Hej, take dievca ani chalana by som nechcela. To ze si ju zmenil, to neni pravda. Jednoducho vedel si do coho ides, mal si si radsej hladat pannu, ver mi, taketo dievcata co spavali s chlapcami poznam velmi dobre. Chvalia sa tym vsade mozne, dokonca aj ked uz maju frajera. Prides mi rozumny chalan, nechaj ju a najdi si skromnejsie dievca ktore v tom bude tiez neskusene ako aj ty a vsetko bude dobre.