Randenie - dobijanie - nuda?

Príspevok v téme: Randenie - dobijanie - nuda?
Mimka63

Stale vsade pocuvam a citam o tom ako sa ma nechat zena dobijat a nebyt stale muzovi k dispozicii. Aj pri randeni aj potom pocas hlavne noveho vztahu.

Ja mam tu zlu vlastnost, ze ked mam o niekoho zaujem alebo ho mam rada, neviem to "hrat". Asi viete ako to myslim. Proste ten zaujem ukazem, dam najavo, som k dispozicii ci uz osobne, na nete alebo na telefone, pretoze chcem byt, chcem s nim travit co najviac casu, tym padom sa aj prisposobim napriklad jeho pracovnej dobe a podobne. Zaroven mi je take cudne teraz naschval nezapnut napriklad chat, len aby som neodpisala a nebral to tak, ze som tu nonstop pre neho. No asi proste neviem ako na to...

Samozrejme aj muzi su rozni, niektorich to mozno casom zacne nudit, niektori su radi pozornosti.

Otazka je, kde je hranica, aby na jednej strane som nebola nudna a lahka obet a na druhej, aby si z toho nevzal to, ze zaujem vobec nemam a tak pojde hladat dalej?

Ako pri novom muzovi spoznat, ci potrebuje dobijat alebo chce vztah, kde sa nehrame na macku a mys?

Ked sa zamilujem, chcem s tym clovekom byt co najviac, lebo som rada v jeho pritomnosti. Na druhej strane nechcem urobit chybu, aby som ho znudila

Ako to mate vy? Rady? Tipy? Mam za sebou tri vztahy, kazdy bol iny, a coskoro ma caka rande, tak nech neurobim chybu hned na zaciatku. :)

pistek

Dante. Preco jej kladies do ust co nepovedala? Slobodna praveze napisala, ze ak clovek naozaj miluje tak dake hry, manipulovanie, taktiky atd su zbytocne a treba byt sam sebou aky clovek naozaj je.
Nik sa nedokaze pretvarovat donekonecna, hrat na ineho nez aky naozaj skutocne je. A potom zrazu vo vztahoch dochadza k prekvapeniam. Po istej dobe ked clovek odhodi masku a uz "nehra" tak sa ten druhy nestaci cudovat a divit, koho to vedla seba vlastne ma? Ze to zrazu nie je ta do krorej sa on zalubil. Ze to nie je uz ten jej "princ" do ktoreho sa zas ona zahladela. A potom vedla seba su dvaja, ktori ani nechapu co spolu vlastne robia? O tomto su tie blbe hry pretvarky falos rozne taktiky manipulovanie a hranie sa na nieco, cim clovek ani nie je

Slobodna

Pekne napisane pistek. Myslim, ze ak ide o lasku a dvaja chcu byt spolu, tak nebudu hrat nejake hry a tvarit sa, ze spolu byt nechcu, lebo v tom pripade je to len o egu a ego v laske nema miesto.

pistek

Slobodna dakujem, presne to opisujes, len muzi si to tu prilis na seba vztahovacne zovseobecnuju. Ja ked som spoznala toho mojho tak som ani len netusila, ako vyzera. Aku ma minulost. Ja som najskor nasla zalubenie v jeho myslienkach, v hlave srdci dusi, v jeho vnutre podstate, to aky je citlivy uzasny inteligentny mudry sikovny rozhladeny, dalo sa s nim o vsetkom tocit cele hodiny. Mali sme rovnake nazory myslienky, uznavali rovnake hodnoty priority. Pacia sa nam rovnake filmy knihy hudba interiery exteriery atd. Mame na rozne veci a ludi podobne az rovnake nazory. Vieme sa smiat na tom istom a zarmutit nas dokaze tiez to iste. Az ovela neskor som ho uvidela ako vyzera a zalubila sa donho este viac. Aj keby vyzeral ako Quasimodo by mi to nevadilo. Lebo som ho milovala inak nez ocami, povrchovo.
Je jedno ci je niekto muz ci zena. Ide o to, aky je kto clovek. Zlo nepozna pohlavie. Hajzlici a svinky maju zastupenie tak medzi muzmi ako aj medzi zenami. Preco tu z tejto temy robite teraz vojnu medzi pohlaviami? Tak ako zena potrebuje muza, tak je to aj opacne. Svet je o rovnovahe suhre suzneni. Nie je len cierna a biela. Obklopuje nas plno inych farieb a odtienov. Nielen 50 odtienov sivej)

Slobodna

Vyjdrila som sa k tomu, na co sa pytala zakladatelka. Vy ste sa k teme nevyjadrili. Netreba to brat tak osobne, lebo keby mali zeny brat osobne to, co tu o nich zvyknete pisat vy, tak neviem, neviem.

stalesomtoja

Prosím Vás, charakterizujte mi zlých a dobrých ľudí. Akí sú to zlí muži a zlé ženy?

Podľa mňa neexistujú ani dobrí ani zlí ľudia. Vo vzťahu sú len nevhodní ľudia vedľa seba, jednoducho tí, ktorí k sebe nepasujú. Každý má slobodné právo si vyberať partnera, takže tak. Alebo vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá?

Som žena, veľakrát sklamaná vo vzťahoch, ale vždy bola chyba na oboch stranách. Tiež som bola v situácii, že som viac ľúbila ako on. Nemôžeme druhú osobu prinútiť, aby mala niekoho rada viac či menej. Tým som len zistila, že cesta s dotyčným človekom ďalej nevedie. Ale nikdy by som nepovedala, že je to ten ,,mačo" čo len zneužíva. Stačilo len pochopiť, že tento človek nie je pre mňa vhodný, keď sa trápim. Naučilo ma to pochopiť samu seba a zistiť čo vlastne hľadám.

A ináč, pozeralasom aj iné diskusie. Príde mi to, že sa nudíte a hľadáte si zbytočné problémy. Viete čo sú to problémy? Skutočné problémy sú aspoň pre mňa: strata zamestnania, smrť, choroba, nedostatok financií na uživenie rodiny.
Prečo sa zbytočne trápite? Sú ľudia na tom oveľa horšie, tak hlavu hore :) Tiež som riešila takéto blbinky, ale to nie sú problémy ani trápenia. Proste ak nie ste spokojní a šťastní, tak to ukončte, príde niekto iný do života :)

Slobodna

Ale ved tak nech nemenia svoje spravanie voci nam, co nas na tom ma srat? Pride chlap, ktory si to vazit bude, da zene to, po com tuzi a bude dakovat tomu blbeckovi, ze si nevazil, co mal a prenechal to jemu.

Slobodna

Dante skludni hormon, nepisala som o vsetkych muzoch, ale svine sa najdu v kazdom pohlavi. A tiez som pisala, ze tieto hry hraju skor muzi.

dante55

Vy si myslite ze su dobri len nejakou blbou nahodickou si vzdy vyberete hajzlika aby ste potom mohli vsade vyplakavat ake su VSETCI muzi svine ku ktorym sa neoplati spravat pekne a davat im najavo lasku ale treba hrat hry... Ja si myslim ze to VOBEC nie je nahoda, proste vam imponuju tieto typy hajzlikov a sere vas nanajvys to, ze nechcu zmenit svoje spravanie k lepsiemu smerom k vam

Slobodna

Ale my si predsa o nich myslime, ze su dobri, chceme, aby boli dobri. Myslis, ze nas to bavi, aby nam ublizovali? Asi tazko, inak by sme ich neopustali po milionoch sanci, aby si to uvedomili a vazili si dobrotu, pretoze ta nie je samozrejma. Nevyplakavame, to bol konstruktivny opis. Vsimam, ze niektori muzi su neskutocne vztahovacni a urazlivi.

VYSOKO

-opravené čiarky- :D

Ľudia, hľadajte a PREBERAJTE dovtedy, kým nenájdete osobu, pri ktorej sa nebudete musieť pretvarovať ani na začiatku, ani nikdy inokedy, ktorá vás bude ľúbiť, teda obojstrannú lásku. Nie, že on mi ubližoval a ja som ho neskutočne milovala - PROSÍM? To je čo toto? Dobrých chlapov je neúrekom, len treba mať oči otvorené... Začnite riešiť SEBA a svoj život. Ignorujte, čo vám tlačia masy do hlavy, a budete šťastní. Je to tak jednoduché.