zalubenie

mia

Vies,ono je to uz nejak dane od prirody,ze radi dobijame.Aj ja som mala radsej trocha neistoty,pokial som si nebola ista svojimi citmi.Ale,ked laska pride,ten pocit neprejde,ako to pises.Ty ju nelubis,iba mas rad.Snaz sa neklamat ju,ani seba.Nehovor jej ze ju lubis.Bude to jednoduchsie,ak by ste sa niekedy rozisli.

marek24

ja aj niekedy mam pocit ze ju lubim ale za nejaky cas to prejde a potom sa to znova objavi moze to byt aj tym ze ja nejako vycitim ze co ona citi ku mne?

mia

Mozno,keby ste sa dlhsi cas z nejakeho dovodu nevideli,zistil by si,ze nieco ti chyba.Citil by si zvlastnu prazdnotu.Vies,niekedy si to mozno ludia ani neuvedomuju ,ten cit,moze vyplavat na povrch,az ta to prekvapi.Stava sa to aj,ked si ten priatel najde nejaku znamost a v tebe nieco zacne pracovat a sam tomu nebudes rozumiet,bude to laska.Mozno.

karco

no ale so vsetkym sa da nieco spravit. zatial nevymysleli nic na to, co by tu "chemiu" vyvolalo, tak sa s tym treba zmierit. ale treba byt trpezlivy. trpezlivost ruze prinasa.

totka

ked to neprislo pocas 6 rokov, tak uz tomu nedavam velku sancu.. ale velmi ma to mrzi, lebo si s nim viem naozaj predstavit buducnost