co mam robit?

monitor

kiri ...plne suhlasim s tebou.. naco si zbytocne dojebat vlastny zivot a tym padom dojebat zivot aj svojmu decku.. radsej pockat na spravnu chvilu ked bude vsetko zabezpecene

kiri

pedristani> to, ze tvoj nazor je opacny Ta neopravnuje niekomu nadavat, za ten jeho, ale ak mas ten pocit, tak si sam debil. Nemam cas ani chut rozmyslat nad tym, co by bolo, keby sa moji rodicia rozhodli ma nemat, pretoze by som neexistovala, takze by nemal kto nad cim uvazovat, ty mudron. Interrupcia je slobodna volba zeny a je legalna, takze sa tu do mna nenavazaj. Ked sa dvaja ludia lubia, ale nemaju vytvorene ekonomicke podmienky pre dieta a koniec-koncov ho este dobrych par rokov NECHCU, nevidim dovod, preco by mali svoju buducnost prisposobovat niecomu, co zabere na dlhe roky vsetok tvoj cas a moze znamenat rozlucku s tvojim vzdelanim, ci karierou. Okrem toho, nie sme generacia nasich starych rodicov, ktora rodila v 18/20 rokoch. Alebo si myslis, ze si decko treba za kazdu cenu nechat, ostat zit u rodicov, nechat sa nimi vydrziavat a starat sa do vychovy a zmenit sa postupne na neuroticky parik, co bude cely zivot premyslat, ci by nebolo byvalo lepsie, odlozit tu baby-zalezitost az o niekolko rokov, ked maju vlastny byt a poriadnu pracu. Rozmyslaj trochu hlavou!

suzan

...takže nie som tehotná...myslím si že ani tvoja priateľa neni, pokiaľ jej vyšiel ako hovoríš negatívny výsledok...

monitor

no oki.. tak teda drzim palce. ten test bol v ruzovom obale..neviem jak sa volal. a pisali ze je vysoko citlivy. bo vies ako tak tu citam kazdy sa stazuje na testy ze su nepravdive tak neviem . tak daj vediet

suzan

...vyzerá to tak ža aj ja som mala ten istý test čo tvoja priateľka, tiež mi vyšiel negatívne...možno po týždni to nie je neskoro, ale záleží asi aj na tom aký je ten test citlivý...neboj to príde, len sa zbytočne stresujete:)...na takom vyšetrení som ešte nebola, no myslím si, že mi bude asi brať krv...uvidím, dám vedieť...

pedristani

kiri prepac, ale si debil. skus sa zamysliet co by sa stalo keby sa tvoji rodicia rozhlodli, ze si im posral zivot a zbavili by sa ta takto. ps: nie som fanatik a uz vobec nie krestansky. ale vazim si zivot. inak by som sa uz dival na stoj co stoj udrzovanie pri zivote vazne postihnutych plodov: to je pruser na zvazenie a vysledne decka, napr siamske dvojicky sa mozu rodicom fajn podakovat za skvely zivot...

monitor

a to ked pojdes ku doktorke ona akym sposobom hned zisti ze preco ti to meska aleo to ze si tehotna?
a nemyslis ze po tyzdni meskania je priskoro robit test?

monitor

aha no ale v kazdom pripade mi daj vediet co a ako. a to si mala aky test? priatelka mala 2 v jednom baleni a oba ukazali negativne

suzan

monitor...ani sa nebojim...mne by to ani neprekážalo..skôr by som bola rada, možno budem aj sklamaná ak mi povie, že nie som tehotná...:(...plánujeme svatbu a možno by to bolo fajn...aspoň by som si odpočinula od práce...:)