Bojím sa, že ostanem navždy panna

Príspevok v téme: Bojím sa, že ostanem navždy panna
Miami4

Dobrí deň, mám 14 rokov a už dva dni mám depresie z toho, že sa bojím, že ostanem na ocot a ešte k tomu aj panna. Ešte som nechodila so žiadnym chlapcom, som ôsmačka, po prázdninách deviatačka. Nehovorím, že by som o panenstvo chcela prísť ako 14 ročná to nie, veď všetky dievčatá v triede sú ešte panny, len sa bojím, že sa mi na strednej teda na gymnáziu budú vo vyššom ročníku vysmievať, že som ešte panna aj keď to tedy sa môže všeličo udiať a možno už panna nebudem, ale aj tak sa bojím. Mame sa s tým hanbím zdôveriť, tak som to napísala na toto fórum. Prosím poraďte :( bojím sa, že ak budem mať napr. 17 a poviem nejakému chlapcovi, že som panna, ani ma nebude ďalej chcieť :( a nechá ma. Poraďte mi prosím, čo mám robiť aby ma to nezožieralo?

odpovedam

dievca, radsej by ta mal trapit presny opak - ako ostat pannou co najdlhsie. nemyslim tym cely zivot, ale ked budes starsia, tak pochopis, ze chlap, ktory ta necha kvoli panenstvu, si ta ani vazit nebude. skor by ti malo zalezat na tom, aby ten pravy bol ten prvy. a nemaj iluziu, ze to bude prvy chalan, s ktorym budes chodit.

Miami4

Veď ja nehovorím, že chcem o panenstvo prísť v 14, ale bojím sa, že pannou zostanem navždy :( a ty máš aké skúsenosti s chalanmi, nenechali ťa za to, že si panna?

JKCL

Dievča ty máš ale problémy. Ja mám 25 rokov a ešte som stále panna a čo? Ak príde ten pravý tak sa to zmení, ale v 14-tich?????