Krvacanie Dasien

zubok

Lidl hovori za vsetko? Len preto, ze je to lacnejsi supermarket, tak je zly? Pracoval som v anglicku vo firme, co vyrabala sampony a tekute mydla. To iste mydlo krasnej svietivo-zelenej farby sme capovali do styroch roznych druhov flasiek. Jeden druh sa predaval v Lidli za 1,2 libry, druhy v Tescu za 1,9 libry, treti v normalnych drogeriach za cca 2,5 libry a stvrty, v krasnej flasticke zo skla s najmensim objemom sa predaval v znackovych obchodoch za 4!!! libry. Takze odsudzovaniu na zaklade ceny nepodlahnem, lebo viem, ze ani u nas to nie je inak. Lidl nie je zly obchod, ak dokonca smiem prehlasit, ze ten, co je blizko mojej firmy, kde robim, ma najkrajsie a najcerstvejsie ovocie a zeleninu v sirokom okoli, nebudem klamat....nemyslim si,ze Lidl je shit.

andie

zubok, no je mi uplne jasne, ze na zuboch nemas sliznicu..nevedela som si predstavit ako to moze nicit tvoju sklovinu, ked zo sliznic uz ti stahuje kozu..a myslim, ze lidl hovori za vsetko.

zubok

No, necistim si ich plnych 15 minut. Kde tu obraciam strany a hladam zaujimavy clanok,alebo zamyslene lustim krizovku a kefka mi len tak trci z pusy. ale kazdopadne, dakujem za radu a tuto pastu odstranim a dam nowu. Inak, je to Salvamed Whitening z Lidlu.

RNG

Nuz 15 minut si cistit zuby nie je priam obvykle. Ved si ich zoderies!
Ale to nie je vysvetlenie pre zliezania koze, iba ak si kefujes sliznice a narobis si akoby pluzgiere.Ja to cele nechapem....
Pre istotu si kup inu znacku pasty

zubok

Na zuboch nie je sliznica, tam sa mi nic nezlupalo...to v puse, ako je vnutorna strana lic a pier nad chrupom. Neviem, ci je to tym, ze si aj s drahou dost dlho umyvame zuby....no, poviem to tak, ako to je.....ked idem rano na velku, sedim na vecku, sucham si kefkou zuby a citam pri tom casopis, no a ked sa zacitam, tak mam penu v puse aj 15 minut. Mozno to nam vyzere sliznicu. Vravim, nie je o bolestive, iba divne. Nemoze to byt nezdrave/skodlive? Mam ju vyhodit? Alebo sa mi nic nestane?

RNG

Zubok, musis mat prudku alergiu na niektoru prisadu v tej paste.
Keby sa to stavalo mnohym, produkt by urcite zmizol s trhu.
Alebo si dostal chybny vyrobok s niecim hrozne predavkovanym. Omyly sa stavaju vselikde.Ja by som na to adresoval vyrobcu.

andie

neviem si celkom predstavit aky niciaci ucinok ma ta pasta na zubnu sklovinu, ked ti z nej odumiera cast sliznice..ja by som rovno do kosa s takou pastou.

zubok

Neviete, cim to je....ked som si minule umyl zuby pastou mojej priatelky......nejaka bieliaca, trochu neznama znacka....mal som sice pocit cistoty, aj dobre chutila, ale po par minutach sa mi normalne zlupala vrchna vrstva sliznice v puse a som si vytiahol taku bledu kozu... Nebolelo to, ani nic a draha vravela, ze jej sa to s touto pastou deje stale. Nie je to nejak nezdrave? A neskodi to zubom?

Najčítanejšie články