BEZMOCNOST

Príspevok v téme: BEZMOCNOST
zufalka

Blizi sa vysvedcenie,a ja idem tento pondelok na tyzden na dovolenku. Z chemie mam zle znamky,tak medzi 2a 3 a musim si to opravit na dva,lebo rodicia by ma zabili,ale nelen koli nim mi to vadi. Chcem dostat 2 hlavne koli ssebe,ale som upne zufala a mam zly pocit lebo sa snazim a zdy mi to nak nevyde,a ted sa este uberiem o tyzden na opravovanie. Neviem co mam robit,a bojim sa setkeho a som z toho upne na dne. Myslite,ze profesor moze spravit naky kompromis abo tak? som druhacka na gympli. potrebovala som napisat,bo mi je zle ked na to pomyslim

zufalka

ccc:diky moc,ale aj keby som sa to naucila tak neviem ako to dokonca roka opravim.

no a orbitaly sme brali minuly rok.
teraz berieme aromaticke uhlovodiky a reakcie(adicie,substitucie,oxidacie.. ) a milion dalsich veci

ccc

v 2roč.je hlavne anorganika,nie ? a orbitály ?(neviem či sa dobre pamätám).no,ale podstatné je asi to, že ja som to robila tak,že keď som nerozumela tak na to aby som to pochopila som sa stále učila z viacerých kníh súčasne, lebo v každej bolo niečo iné dobre vysvetlené a potom som mala celkom dobrý komplexný pohľad.
takže ti odporúčam aby si sa naučila aspoň základné veci veľmi, veľmi dôkladne,aby ťa nechytila na takej banalite ako sú napr.4kvantové čísla, čo charakterizujú orbital.
a uvidíš, že ti to výde..držím ti palce