Je to mozne takto chytit?

Príspevok v téme: Je to mozne takto chytit?
kupalisko

Cez vikend som bola na kupalisku. Od vcera mam zelenozltkasty vytok a boli ma podbrusko a mam nejake cervene bodky v okoli pohlavnych organov. Je mozne ze som chytila pohlavnu chorobu? Nemala som sex lebo priatel je odcestovany uz vyse mesiaca ani lieky neuzivam ziadne. Da sa chytit pohlavna choroba na kupalisku? Prosim odpovedzte mi lebo mam strach. Ani k lekarovi sa mi nechce ist lebo co ak mi zisti nejaky syfilis alebo kvapavku ci nieco horsie. Co je to vlastne? Nikdy som nic take nemala az teraz. Mala som z kupaliska uz v minulosti mykozy ale toto nie. Co to moze byt? Mam 23 rokov.

kupalisko

Vcera mala moja gynekologicka dovolenku a bude robit az v stredu, co sa stane ak dovtedy pockam? Moze sa to zhorsit a nejako to ohrozit moju plodnost do buducna? A ta trichomoniaza je pohlavna choroba? Mozem to liecit niecim z lekarne do stredy? Alebo musim ist na pohotovost? Lenze sa hanbim ak je to pohlavna choroba. Prosim je nato nejaky liek z lekarne? Prosim vyjadrite sa niekto?

Kýčera

Čudovala by si sa,kde a čo môžeš chytiť.Odkedy som videla,ako sa ľudia po WC neosprchujú a tak vlezú do termálneho bazénu,počula "dámu",kt. sa rozprávala pred takýmto vstupom so známym,že má infekčnú žltačku a tiež tam vliezla,v tu ranu som tam už nevkročila a od toho času termálne kúpaliská nenavštevujem.Takže choď k tomu lekárovi,ako Ti radí Moireal,lebo pohlavné choroby sa dajú chytiť aj nepohlavnou cestou.

Moireal

Moze to byt trichomoniaza. Ta sa prejavuje tym zelenym vytokom. Je to sice pohlavne presnosna choroba ale v kupalisku mozes chytit hocico. Darmo, lepsie sa kupaliskam vyhybat. Urcite chod na gyndu a nehanbi sa, ved si bola na kupalisku. Necakaj kym sa to zhorsi.