spanok rocneho dietata

eviska

Ahoj,moj 11mesacny si sa tiez casto budil,ale poradili mi aby som ho dala do velkej postele,ze ma pravdepodobne malo miesta a ono to fakt zabralo.Predtym sa budieval ta 10x ale teraz max.4x.Tiez nic moc ale ja som spokojna.Dzavo ako je dcerke?Dufam ze uz lepsie.Ozaj kde ste v zahranici?My sme v Severnom Irsku

dzavo

ahoj nasa 15 mes dcerka sa takisto vnoci stale budi niekedy splacom inokedy s mrcanim niekdy je to 2 krat inokedy aj 10 krat za noc no pripisujeme to rasrucim zubkom a uz sa neviem dockat kedy sa konecne vyspim celu noc, niesi stym sama nezostava nam nic len to prezit

deniska

ma 13mesiacou a chce vsetko vymixovane na krem.jak citi nejaky kusok vjedle tak zacne sa naduvat na vracanie.co mam robyt'je alergicka na mliecne vyrobky.moze len kozie mlieko.co mi poradite ako jedlo.vopred dakujem

jefima

myslím,že v tomto veku to nie je nič vážne pokiaľ má dieťa splnené svoje potreby.Prežila som to s dcérou a celé tie prebdené noci som si predstavovala že už je veľká a ja môžem konečne spať.Prajem pevné nervy a vydržať.