Vyrážky na zadku: Ako sa zbaviť tejto chúlostivej záležitosti?

Táto diskusia patrí k článku: Vyrážky na zadku: Ako sa zbaviť tejto chúlostivej záležitosti?
Vyrážky na zadku: Ako sa zbaviť tejto chúlostivej záležitosti?

Akné nepostihuje len tvár, krk, chrbát či ramená. Nepekné vyrážky sa môžu vyskytovať aj na zadku či stehnách. Môže to byť naozaj nepríjemný a estetický problém, preto je najvyšší čas s vyrážkami na zadku zabojovať.

gastanko2016

ak sú to vyrážky zo zaparenia, tak ja na ne používam bepanthen extra. Kúpila som ho synovi a jemu pomáha. Je určený pre citlivú detskú pokožku. Vyskúšala som to aj na mne a v prípade začervenania a zaparenín perfektne funguje.

Kýčera

Jefitto, Ty ani netušíš, čo vypustíš z úst! Tvojím problémom sú pľúca a ramená, to je zažívacia trubica. Len tak, medzi nami dievčatami, ako sa stravuješ, aké sajrajty do seba pcháš - doplnky,...? V strave príjmaš príliš veľa tukov, cukrov, výrobkov z múky,...Nedetoxikuješ, saunu nenavštevuješ, tak sa nečuduj, tu Ti žiadna mastička ani vodička nepomôže, je to problém vnútorných orgánov a pokožka Ti jasne a zreteľne ukazuje, kde robíš chyby. Je tu ešte jedna možnosť - hormonálna nerovnováha, ale ja si myslím, že Ty si už za vodou.

Monky Ivan

Mne kožná lekárka predpísala -je to robená voda so sírou a zinkom-pomohla mi,už sa tak neškriabem,ani sa mi už netvoria ďaľšie vyrážky,ktroré boleli a strašne svrbeli..............škrabaním som si to len zhoršovala a rozširovala ďalej.