Kúpa nábytku

henrynom

Tiež som dlho váhala a nakoniec som objednala cez internet (www.drevona.sk) a neľutujem. V obchode som nikde nenašla, čo som chcela a nebol žiadny problém

lukiluki

Tiež máme veľa nábytku cez internet. Netreba sa toho báť, tie fotky naozaj vačšinou odpovedajú skutočnosti. Pokial to teda nie je nejaký najlacnejší z poľska, tam už by som to neriskoval ani v obchode a nie ešte cez internet

lenkaskom

My sme kupovali cez internet z drevony. Tiež som sa najprv trochu bála, že to nebude zodpovedať tie fotky skutočnosti, ale nakoniec bolo všetko krásne ako na fotkách :)) a doviezli nám všetko až do bytu

IvanaBa

Podľa mňa to má výhody, všetko si objednáš a nemusíš ísť na nákup do kamenného obchodu, zaplatíš si prepravu a nemusíš sa báť ako si to odvezieš domov, poprípade koľko od teba opýtajú. Mám skúsenosti s objednávaním nábytku a musím povedať, že v mojom prípade sa to naozaj oplatilo. Ja som si objednala skriňu z internetového eshop-u bogart nábytok. Komunikácia s eshop-om je super. Takisto nábytok, kvalitný a eshop splnil viac moje očakávania ako obchod. Za mňa určite áno a netreba sa báť objednať nábytok cez internet.