Prsia - co s nimi

Príspevok v téme: Prsia - co s nimi
patinka19101

Dobry vecer, moje prsia sa rozlievaju ked si lahnem na bok, ano viem gravitacia posoby na vsetko, ale moje poprsie je uplne "zdeformovane" ked lezim na boku cele preliate na jednu stranu, velkost C, takze sa mi ma co prelievat, a uprimne to vobec nieje pekne :(

Prosim nemate nejake rady/napady ako to zmiernit, snazim sa cvicit aby sa to zmiernilo, no nejako nepomaha :(

Taktiez sa bojim lezat na boku, ze mi zacnu prsia ovysat skor alebo ze sa mi urobia strie (predsta sa ta koza natahuje).

lenka0716

Nikdy bez podprsenky! Na noc pouzivaj specialnu pohodlnu podprsenku.. Inak sa ti pokozka bude natahovat a prsia klesat ryxlejsie

xem

patinka :D ja som mal frajerku co mala 15 a C potom ked mala po 16 mala uz D podla mna to je len výhoda ;) jedz zdravo a cvič, hlavne vela zeleniny potom je aj koža pevnejšia ;)

pajana

Ja som mala velky problem s velkym poprsim, nielen preto, ze sa mi ako hovorite rozlievali, ale bolel ma najma chrbat. Velkost D. Rozhodla som sa pre zmensenie, bala som sa plastiky, ale teraz to vobec nelutujem. Kamaratka mi odporucila Wobenzym, aby som sa po operacii dala rychlo dokopy, neopuchala som a teraz som maximalne spokojna. Ziadne bolesti chrbta

patinka19101

No áno mám 15 :D Pokúsim sa s tým zmieriť čo mám :)

Najviac sa bojím že sa netiahnu a budú ovýsať ešte viac a že sa v 20 alebo 25 budem máť ukázať prsia v plnej paráde :D

Ďakujem vám :)

YvesRocher

Patinka skus spevňujúci krém na prsia od yves rocher. Ja som to osobne tiež používala a mám prsia pevnejšie. Nedám sem link lebo mi to odstránia ale na yves rocher.sk nájdeš ako KÓD VÝROBKU: 12587

laura321

bud rada , ze mas trojky, co by za to ine zeny dali, riesis somariny a nevazis si co mas, moze ti byt jedno, ako sa ulozia ked lezis nie?? A vies co , najlepsie bude ked spravis ako Angelina Jolie, daj si ich prec a napchaj namiesto svojich silikon a potom ti bud drzat jeden tvar v kazdej polohe, super nie???? Si zena, nie plastikova figurina, tak sa tam prijmi.

xem

mäkke skackajúce :) by som sa s nimi rád pohral a nieto či sa páčia ešte ostatným určite áno, podľa mňa C sú fajn ;) dá sa s nimi všeličo robiť :D :D ale o tom potom :D

mne bolo hneď jasné že nemáš :P keď sa na toto pýtaš
a koľko to máš rokov typujem že medzi 15-17 ale skorej bližšie k tomu nižšiemu veku hoc ja sam nemam ovela viacej :D

a kamoška ti ich len závidela, vy baby riešite hovadiny :D takisto moje exdievča malo bradavky také vpadnuté a hambila sa za to veľmi ale tým že som si "vynutil" že sa s nimi budem hrať postupne som jej ich lízaním, cucaním, hryzením atd.. tak akoby vybral von teraz ich má normálne ;)

[zruseny37]

Netreba ti chudnúť z pŕs, C-košík je priemerná veľkosť. Asi si ešte mladučká alebo nižšej postavy. Ženské prsia sú rôzne a častokrát vyzerajú úplne inak s podprsenkou a bez. Nič si z toho nerob. Chlapom sa páčia takmer všetky mladé prsia...