Zodraný pošvový vchod

Príspevok v téme: Zodraný pošvový vchod
Sauna1

Zdravim,

s priatelom sme mali pocas predlzeneho vikendu opakovany styk. Ale uz v sobotu ma tam dole pri vniku velmi zabolelo. Priatel to dokladne prezrel a ostal taky zhrozeny ze som tam dole cela zodrata, netiekla ziadna krv ani nic podobne iba je to dost zodrate a zcerevenane. Uz su to v podstate 3 dni tak to dnes pozrel zas a mozno sa udiala len mala zmena. Vraj je to stale este poriadne zodrate. Boli ma to len na dotyk a sem tam ma to zasvrbi. Chcela by som sa vyhnut navsteve gynekologa. Bola som dost vlhka takze to urcite nieje od sucha mozno len od toho ze sa to dialo viac krat a dlhsie za vikend ako po ostatne dni.
Viete niekto poradit aka je asi doba hojenia po takomto "uraze" alebo ci ste pouzivali nejake masticky a podobne?
Dakujem.

Shayleen

Sanitka ja som nikde tvoje meno nepripominala a nauč sa ty čítať öebo ja som písala "vaše matky" čiže matky tých čo už tak skoro začínajú! Ja nikde o tvojej osobe nepíšem!!!

Sanitka2638

Mimochodom mama by zomrela, tak ju asi tazko zbijes, zvaz si co pises a citaj, nevies kedy slovami ublizis inym

Sanitka2638

Shayleen, si v poriadku? Teraz mam 18, nenapisala som ze som prisla o panenstvo v 12 ale ze sa mi to stalo pri jazde na koni. Preboha

Sanitka2637

Ahoj, aj ja som toto mala v 12 rokoch, pretože som jazdila na koni a zodrelo sa mi to tak, nic to neni, natrela som si to canestenom a zahojilo sa. Odvtedy nič

boboboba

najlepsia rada je nesukat aspon dva tyzdne nech sa ti to dokladne zahoji. A nabuduce sa miernite nie sukate ako by ste to robili poslednykrat v zivote. Ak si to tam budes takto pravidelne zodierat vznikne ti z toho infekcia.