Premielanie oleja - olej v ústach

neprihlasena

no dobre, vzdavam to. najprv treba vediet odlisit relevantny zdroj od bulvaru a platenej inzercie v mediach. ak by si chcela nieco dokazovat, tak hladaj v karentovanych databazach. ved clanky, co si poslala, ani nemaju zdroj. a ten druhy clanok je opat len inzercia. ked na internete napisu, ze "jedzte zhnite ludske maso" tak to zjes, lebo to bude na uzdrav. sk?

mimochodom, pozri si aj to, ako odborna verejnost vyskum karacha odmietla, lebo nebol ucinok preukazany mimo ustnej dutiny. a ak si chces ustnu dutinu dezinfikovat, tak su aj menej casovo narocne metody.

detox sa nerobi stravou, aj keby ste jedli same na vitaminy bohate jedla. alebo to skus na sebe - nechaj sa ustipnut jedovatym hadom a zacni si v ustach premiesavat olej, ci to funguje.... fakt tomuto veris?

neprihlasena

ako vyzivovy poradca o tom viem dost, takze neodmietam to z nevedomosti, prave naopak ;-) skus hladat relevantny zdroj, doveryhodnym zdrojom nikdy nie je reklama, ta predava aj to, co nefunguje

alebo ako podla teba olej lieci? ze bakterie ho zacitia a rozutekaju sa do ust? ked budes mat napr. tazky zapal srdcoveho svalu, kde je umrtnost 90%, das olej do ust a si fit?

obličkaa

veď práve, aktualita, nepoznám, preto sa pýtam a neodmietam a tiež by ma zaujímalo takisto ako zakladateľku témy, aké máte s tým skúsenosti, vďaka za link

mascha

samozrejme je dobré užívať oliv.olej aj vnútorne, napr. s citron. šťavou na očistu pečene, ale tá metoda je naozaj účinná,predovšetkým na očistu dých.ústrojenstva,ale aj hlavy, má dosah na škodlivé baktérie aj v iných
orgánoch,pochádza z ajurvédy,ale zaužívaná je aj v Rusku,na webe sú viaceré zdroje...
neviem prečo chceš merať škodlivé baktérie,hlavné je aby si olej neprehltla a nenainfikovala sa ešte viac,do tých 20 minút má mať mliečnu konzistenciu...
ináč, keď nie oliv.,môže byť aj slnečnicový...

neprihlasena

pravdepodobne dalsia blbost z internetu. telo ma autonomne detoxikacne mechanizmy, ktore stravou ani doplnkami stravy neovplyvnite. takze nenechajte sa nachytat na dalsiu trendy somarinu.

obličkaa

Ja si dám ráno hlt olivového oleja, ktorý pomaličky postupne prehĺtam, ale si neviem predstaviť, že by som ho premieľala v ústach až 20 min a potom ho vypľula?... a nie je to škoda? Dajte link, kde ste to čítali?