vyšetrenie panny

marianna

ja viem že to nie je len o panenskej blane.. ale ten pocit, že mi tú blanu roztrhne nejaký úchylný doktor pri vyšetrení, to je strašne ponižujúce, že proti tomu nemožem nič, nič robiť... Čo ak spraví zlý ťah a pretrhne blanu? Ako budem potom svojmu priateľovi vysvetľovať, ako som prišla o panenstvo keď nebude pri milovaní nič cítiť? ...

jaaa

to nic nemeni na tom, ze je to pre nu ponizujuce a lekar si nemoze s nou robit co chce. to, co je pre nu dolezite, o tom nerozhoduje on.

hmm

okrem toho to ci si panna sa neda urcovat podla blany, niekomu sa roztrhne pri cviceni sporte atd... ale podla toho ci si s chalanom spala, alebo nie...

milos

VYSETENIE MATERNICE SA NEROBI LEN CEZ BRUCHO - KLASICKE SONO , ALE JE TAM POTREBA AJ VAGINALNYM ULTRAZVUKOM A O POCTIVOST SI NEPRISLA , NEBOJ.
NA DRUHEJ STRANE SI UVEDOM CO JE PRE TEBA DOLEZITEJSIE HYMEN-PANENSKA BLANA ALEBO ZDRAVIE? VIEM O COM PISEM , V ZDRAVOTNICTVE PRACUJEM UZ ZOPAR PEKNYCH ROCKOV - A NIESOM LEN NEJAKY UDRZBAR NEBOJ , MAM AJ VYSKU.

amka

no je to cudne..a bolelo ta to? mozno to robil nejakou tenuckou sondou..alebo si to citila? podla mna mohol aj cez brucho.

marianna

mám zvačšenú stranu maternice.. a bojím sa aby som neprišla o poctivosť jeho vyšetreniami. Chcela by som napr vedieť prečo a či sa nedá takto vyšetrovať normálnym sonom, prečo zrovna vaginálnym, keď som panna.... Ja fakt neviem... čo si mám o ňom myslieť. Chcela by som, aby sa k tomu vyjadril niekto kto o čom niečo vie. Je tu niekto taký?? Prosímm