Kvalitný zubár

Príspevok v téme: Kvalitný zubár
compostela

zdravím, chcem sa opýtať či tu niekto nepozná alebo či nemáte nejaké skúsenosti s nejakým kvalitným zubárom na svk alebo v čechách...mám jeden problém a to sú moje zuby ...mám genetickú poruchu a zubári v mojom okolí sa do toho púšťať nejdú odporučili mi si nájsť niekoho kto by do toho šiel...potrebujem to súrne ..ĎAKUJEM

paulina991

Skúsim sa teda aj tam pozrieť, či tam nájdem nejakého v mojom okolí ktorý má dobré hodnotenia. Ďakujem za radu. Hej, na tú kliniku som počula aj ja zlé veci, tam by ma ani nenapadlo ísť. Potrebujem naozaj dobrého stomatológa a nie nejakého, ktorý sa len zaúča, ako si ty opisovala tú situáciu. To by ma porazilo, keby som tak dopadla :/

Camilla

Len nechoď na Schill dental clinic, tam už mnohým zničili zuby. Aj nedávno tu na fóre opisoval jeden nešťastník, čo všetko mu tam porobili so zubami, kvôli nim má teraz asi 10 mŕtvych zubov (predtým nemal ani jeden) a mnohé mu zbytočne obrúsili (kvôli korunkám), a potom zubárka, ktorá to robila, musela odísť do zahraničia, ona tam bola len na praxi, takže sa na ňom vlastne zaúčala. No hrozné to bolo čítať, nechcela by som to zažiť.

paulina991

To máš pravdu a v takých sú najväčší odborníci. Len tie peniaze :/ To je trošku problém. A o nejakom lacnejšom stomatológovi neviete? Ale aj tak už začínam rozmýšľam že si radšej priplatím ako naďalej trpieť :/

ôôôôô

Najlepšie je ísť do niektorého zo súkromných stomatologických centier. Ale len s plnou peňaženkou samozrejme.

paulina991

Ahojte, ma tu niekto problemy so zubami? Pisem sem preto lebo ja v poslednej dobe mam dost velke tazkosti s nimi a moj zubar mi nevie akosi pomoct. Napchaval by ma iba liekmi a to ja odmietam. Rozhodla som sa ze ho chcem vymenit. Poradite nejakeho?

larrel478

v kosiciach rozhodne odporucam MUDr. Katarína Lukáčová, zubarka s dlhorocnymi skusenostami, vludnym pristupom a perfektnou spolupracou.
ma jednu z najmodernejsich ambulancii vratane laboratoria na slovensku (digitalny RTG s panoramatickym zobrazenim, priamy pristup na jedno z najmodernejsich protetickych laboratorii v Europe), s poradenstvom ako aj vysetreniami som vzdy bol spokojny, ceny ma prijatelne, ambulancia v centre.

okrem toho aj jej manzel a syn su zubari, maju spolocnu ambulanciu :)