Vačky pod očami

Táto diskusia patrí k článku: Vačky pod očami
Vačky pod očami

Trápia aj vás vačky pod očami? Čo je ich príčinou a ako vznikajú?Existuje viacero metód ako im prechádzať, prípadne sa ich natrvalo zbaviť. Či už pomocou prírody alebo chirurgickými zákrokmi.

Kýčera

Laura 321-vynechaj na pár dní soľ-nič NESOĽ,tú máš pridanú v chlebe,cestovinách,...A tiež glutamán sodný,pivo,slané minerálky,... Pridaj si močopudné čaje-žihľava,urologický,bazový,...a tieto pi v čase od 15,ale hlavne od 17-19 hod. a začni svoj stav sledovať,možno zbadáš zlepšenie,ak nie,ozvi sa.

lucia.z

Odporúčam zemiakovú masku. Uvarte zemiak v šupke. Uvarený zemiak prekrojte na polovicu a nechajte vychladnúť. Priložte na zatvorené oči na 30-40 minút.

Kýčera

Vo svojom živote som stretla tisícki ľudí,ale ani jedného s "vrodenými vačkami",ani detí,ani dospelých.Vždy im pomohlo čistenie a posilňovanie obličiek,pravda ak nemali vážne urologické ochorenie.A Ty to máš od narodenia?Ale ak sa Ti stav mení,nie som náchylná veriť,že to s nimi nesúvisí.Ak by však bol stále rovnaký,potom áno.Logika nepustí,porozmýšľaj.Zdravotný stav sa zvykne niekedy veľmi rýchlo meniť,čo bolo včera,nemusí platiť dnes.Skús si odsledovať,čo si jedla,pila,...kedy sa zmenšujú/zväčšujú.

laura321

niekto ma tie vacky proste vrodene, niekedy su horsie,niekedy mensie ale stale a ver mi Kycera, ladvinovy okruh mam v poriadku, chodila som aj na specialnu cisnku medicinu a cistila sa /nie koli vackom/. veri, ze jedine esteticka operacia vie proti vackom vrodenym pomoct.

Kýčera

A čo takto zistiť príčinu tvorby vačkov pod očami,za ktorou mimochodom stojí oslabená energetická dráha obličiek a začať s ich posiľovaním?