Mama ma vytočila

Príspevok v téme: Mama ma vytočila
anonymna19

Ahojte. Potrebujem sa len vyrozprávať a možno aj poradiť. Len pred malou chvíľou som sa pohádala s mamou. Pravdupovediac, začalo to tým, že ma napodobňovala ako hovorím. Je pravda, že mám strašne debilný hlas ale toto mi povedať nemusela. Toto mi inak už povedalo veľa ľudí. To čo mi urobila, ma riadne nahnevalo, ešte mi povedala že by som sa mala ísť dať liečiť na psychiatriu, že som nenormálna. Ja neviem čo mám robiť. Pravdupovediac, nepoznám žiadneho rodiča, ktorý by sa vysmieval vlastnému decku. Mám sto chutí buď vypadnúť niekam ďaleko od matky a už sa v živote nevrátiť, že už o mne nikdy nebude počuť alebo rovno skočiť pod vlak alebo si hodiť slučku. Ja neviem.
Možno si niektorí pomyslíte, že to kvôli takej somarine som sa vedela nahnevať na mamu, no ale pravda je taká, že kvôli tomu som trpela na základnej celých 9 rokov. A teraz sa mi začala vysmievať vlastná matka.
Neviem čo mám robiť. Si myslím, že a tak zle na tom nie som že by som mala ísť na psychiatriu. A ku psychológovi nechcem ísť, ani nemám na neho peniaze. Za každú radu ďakujem.

???

Tak ono je otazne co konkretne ti povedala a spravila.ono nie kazdy ma vzdy dobry den tak jej praskli nervy.ale dovod na to asi bol.mama vzdy miluje svoje dieta take ake je tak z toho si tazku hlavu nerob.zrejme si ju suprovo vytocila

anonymna19

Nikdy som nebola k rodičom drzá, ani v puberte. Inak mám pubertu dávno za sebou, mám 24. A prečo toto mama spravila neviem, či mi to zrobila naschvál alebo ja neviem.

laura321

no , ja by som si velmi rada vypocula aj maminu verziu, co ju k tomu viedlo, fakt je, ze pubertiaci su k inym drzi , hlavne vlastnym rodicom a na seba prehnane citlivi, ale nechcem hovorit, ze to si ty , len ze by ma zaujimala aj mamina verzia:D