Co vlastne chce?

Príspevok v téme: Co vlastne chce?
rozcarovana

najlepsie je ked ti chalan po case stretavania povie ze ta lubi a o tyzden to uz nebude pravda..potom sa prestanete stretavat na cas, lebo "on chce byt slobodny a vzdy chcel a nechce sa viazat" ale potom opat sa neak zacnete znova stretavat a chova sa k tebe jak k frajerke, stara sa o teba, robi si cas na teba, s nikym inym sa nestretava, kamosov ignoruje koli tebe, fakt mas pocit ze si jedina na svete pre neho, po case zase z neho vyjde ze ta lubi a ze neda na teba dopustit a ze ved vlastne uz asi spolu chodite, takze je fajn vsetko v pohode, asi tristvrte roka beres ze to tak je...A potom znova, z nicoho nic pri neakom rozhovore sa dozvies (asi strata pamate) ze on nic nikdy take nepovedal ze on chce byt stale volny a nechce vztah a tak to ostane...a ty sa mozes aj poskladat ale on si zase trva na svojom ze on nic nechce a ze ste len kamosi a aj budete..stretavat sa stale chce aj vsetko ako doteraz, len chce aby som chapala ze je to kamaratstvo a nie vztah..a asi tym ze vie ze ja by som vztah aj chcela, tak sa zacal chovat viac odtazito, uz niesu ziadne pusinky ako predtym a tulenie atd, aby som videla ze to mysli vazne..pritom na inych chalanov ziarli ako hovado..tak mi povedzte kto sa v tych chlapoch ma vyznat, co vlaste K**** chcu???? on zrejme nevie..a ci sa spamata niekedy nevedno..len som sa potrebovala vyspovedat

liecitel

On je pre teba ten najlepsi ,,partner,,akeho v danej chvili najviac potrebujes.Potrebujes na ras,na zmenu,uvedomenie,ucenie.Zmen seba a sa zmeni aj on alebo stretnes ineho...V com ta pripomina? Si sebavedoma? vies co chces? vies sa stale spravne rozhodnut bez zmiesanych pocitov

radimdobre

chalan neviem co chce. Je ako terajsie aprilove pocasie raz svieti, slnko raz prsi.
strasne nerozhodny chlapec.

kafe

pozri, ak zistíš, že TOTO nechceš, vidíš, že to týpek robí opakovane, tak jednoducho ho odstrihni zo svojho života. Nebuď blbá, to akože čakáš, že on sa spamätá a bude normálny? Žiaľ, asi nie. Zle si si vybrala. Stáva sa. Hlavu hore, ide sa ďalej. Porev si, opi sa ak máš tu potrebu a viac sa s dotyčným nekontaktuj. Je to uzavretý prípad. Chlapec je nevhodný na vzťah, sprav za ním bodku a hotovo. Ty nie si opička na špagáte, NENECHAJ sa zraňovať!