Tak som nenormálna ja alebo oni?

Príspevok v téme: Tak som nenormálna ja alebo oni?
Jala566

Ja už mám fakt v poslednej dobe pocit, že buď niečo nie je v poriadku so mnou alebo s ľuďmi okolo mňa. Jednoducho moje okolie nevie stráviť to, že nepijem, nefajčím a ani som sa o to nikdy nepokúšala. Jednoducho ma to vôbec nelákalo. Budem mať 21 a dokonca ani sex som ešte nemala. Dokonca ani žiadne bozky ani objatia a teda ani žiadneho chalana.Ľudia ktorý toto o mne vedia ma furt otravujú s tým či nechcem byť mníška keď sa takto správam. Vždy ma tým naserú lebo mníška byť nechcem. To nevie niekto pochopiť, že ma takéto veci nezaujímajú a nemusím byť ani mníška!? Už ma s tým serú. Niektorý ľudia sú tak obmedzený, že mi je z toho až zle!

DontWorry

Hlupaci su ti ludia ktori si zapalia a vypiju si? Tym nemyslim tuhych fajciarov a alkoholikov. Sice nefajcim, ale prilezitostne si alkohol dam, som hlupa?
Kazdy nech zije tak ako chce. Nechces robit nic z toho? Nerob. Nemusis pocuvat ludi...ak nechces, nebav sa s takymi. Da sa zit aj v takej skupine ludi, ktori su inteligentni na to, ze nebudu riesit komu co chuti/nechuti..
A sebavedomie je dalsia vec. Ak si ho zvysis tak ta nic take nerozhadze a nepodlahnes nikdy tomu, lebo mas svoj postoj a preco by si ho mala menit...nemen, zi podla seba.

zzora

clovek sa ma stat natolko sebavedomy aby vedel zdovodnit a presadit si svoj nazor preco nefajci a nepije ako ti druhi. Ak ma clovek dostatok sebavedomia tak si bude stat za svojim. Ak nema podlahne tym nerestiam rovnako ako jeho okolie. Som nazoru ze len slabi ludia sa podvolia tymto nerestiam lebo sa boja presadit si svoje a nekonat rovnako ako ti hlupaci.

Delete

zzora - otázka...má ostať človek radšej celý život sám alebo sa má prispôsobiť tomuto svetu a jeho požiadavkám?

zzora

Jala pozri oni piju, fajcia, sexuju s kazdym a uvidis ake budu mat nanic zdravie o niekolko rokov a ty budes zdrava. Oni budu mat znicene pluca, pecen, zaludok, oblicky, creva, slezinu atd. a ty sa budes tesit plnemu zdraviu. Preco to robi tak vela ludi? Lebo na svete zije vela hlupakov a tych mudrych ktori si uvedomuju ze tieto cinnosti niesu pre telo vhodne a skodia mu je velmi malo. A preto tak vela ludi fajci, pije atd.

Delete

Ja nesúhlasím..správni ľudia neprídu ak je skazená celá spoločnosť a tí, ktorí nie sú sú tu a pod rúškom anonymity sa hrajú na hrdinov. Nikto nepríde pretože ty vnímaš okolitý svet inak ako väčšina a tá väčšina bohužiaľ tvorí spoločnosť. Neviem ti poradiť kde hľadať a ako hľadať niekoho kto sa nebojí vystúpiť z davu a je na to dostatočne silný ale napíšem ti že ak to tak cítiš teraz tak sa to zlepšovať nebude. A nie je to chybou tejto novej generácie a mladých ľudí ale skôr tých, ktorí ich to naučili čiže je to naša zodpovednosť. Možno píšem scestne ale sám som taký človek a ak nerobíš to, čo od teba spoločnosť očakáva tak do nej jednoducho nezapadneš...je to tak a deje sa to aj vo svete rastlín či živočíchov. Ľudia ktorí za to nestoja? Každý človek je iný a má iné návody. Správni ľudia neprídu za tebou...ty musíš byť v prvom rade tým správnym článkom pre spoločnosť...až potom ťa spoločnosť dokáže prijať medzi seba. Je to smutné a viem ako sa cítiš ale sú dve základné definície života ,,musíš prijať to čo už existuje alebo ak nie tak musíš niesť zodpovednosť za nejakú zmenu,, Ak máš ovšem silu a prostriedky niečo zmeniť.

liecitel

Ahoj.v prvom rade vzdy zalezi co si o sebe myslis ty a aky mas vztah sama k sebe a podla toho budu ostatni pristupovat k tebe...to ze nepijes,nefajcis (ja mam 27 a takisto som sa este ani nepokusal) je normalne a prirodzene a ani to ze si este nemala chlapca neje nic strasne.poznam niekolko ludi co maju po 30 a este nesexovali a co? vzdy zalezi od toho ako som povedal co si vlastne ty o tom vsetkom myslis a ci to co robis ta robi stastnou ci naopak a z akeho presvecenia to robis resp.nerobis...Ak si so sebou vyrovnana tak ziadne nadavky,posmevky,krive pohlady...by sa ta nemalo dotykat.Co sa tika tej narazky ci chces byt mnizka mozes ironicky odpovedat:,,ano chcem byt a co mas s tym problem?´´a vec vyriesena dotycny nebude dalej rypat...bud silna a nedaj sa :)

...SIMA..

Neber si to tak... Takych co nepijeme nefajcime a sme slusny (nechodime po diskotekach a neroztahujeme nohy pred kazdym) je viac. Len tato primitivna generacia deti 21. storocia je proste prilis degenerovana dnesnou dobou na to aby to chapali... :) ja sice chlapca mam aj objatia a bozky .. ale v tomto ta respektujem ... ale pitie a fajcenie .. o tom niet pochyb... akoze preco si nicit zdravie koli ludom ktori za to nestoja !!!! Neboj sa kasli na nich.. Ti spravni ludia pridu a pochopia ta :)