5 skorých príznakov, že vám štrajkuje pečeň

Táto diskusia patrí k článku: 5 skorých príznakov, že vám štrajkuje pečeň
5 skorých príznakov, že vám štrajkuje pečeň

Pečeň je životne dôležitý orgán, ktorý je nevyhnutný pre našu vitalitu a zdravie. Pomáha nám pri trávení potravy, zbavuje nás toxických látok a vstrebáva dôležité živiny, ktoré telo potrebuje na prežitie. Ako zistiť, že nefunguje správne?

LMarika

Pestrec je super, tiez si z neho robim cajicky a citim sa lepsie, lebo som v davnejsej minulosti mala pocity, ako keby som zomierala na nejaku otravu, o cele roky trvajucej chronickej unave a stracani pamate ani nehovoriac, boli casy, kedy som si myslela, ze zomriem mlada... Normalne sa cudujem, ako som sa z toho dostala, urcite je to aj vdaka bylinkam a zmene zivotneho stylu. Okrem pestreca je to este pupava, palina, zihlava, obcas zeleny caj... no a v ramci zmeny zivotneho stylu vylucenie potravin, na ktore mam intolerancie, kazdodenne cvicenie, obcasne behanie a dodrziavanie pitneho rezimu. Niekto sa citi dobre (bez pocitu, ze zomiera na intoxikaciu) aj bez toho, aby nieco pre to robil. Ja ale bohuzial patrim medzi tych, co musia na sebe makat, ked sa chcu citit dobre, nebolo mi to dane len tak zadarmo, ale drzim sa :) Drzte sa aj vy a nezabudajte na pestrec :)

R.Boník

Pestrec je super,dobre že som skúšal ale aj Černuchu na -odkaz odstránený- potvrdilo sa mi to a mám fakt super skúsenosti.Keď som začal,mal som hore všetky hodnoty a nevidel som to dobre.Keď som sa v práci posťažoval,kolega Milan mi povedal a dal aj ino a kontak na E-shop Zdravá pečeň a tak som začal,strach bol veľký,ale mám to už ok. Človeka keď to pritlačí tak sa aj zaprie.

kozax

Netreba zabúdať aj na stravu,ak bude zlá pečeň sa poškodí znova. Pestrec je ok,ale i životospráva dá svoje.

klečko

Ak chcete mať zdravú pečeň,je nutné sa naladiť na ich web.Ja už ladím vyše roka a ozaj je to tak, ako tvrdia.Niektorí Známi ma nespoznajú,hlavne taký,ktorých som ten rok nevidel a pamätajú si ma ako tučka.
Dnes už cítim aj bočný vietor.

lenardo

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s pestrecom mariánkym už ho užívam dlhšie a pred dvomi mesiacmi som pridal i čierny kmín a spolu to užívam.Bol som prekvapený z toho,ako mi od čierneho kmínu klesol cukor.S pestrecom som ho síce pribrzdil a nestúpali hodnoty,ale s čierny kmínom išli dole. Pestrec mi chutí a už som si zvykol,je to určite riešenie,ale čierny kmín aj zbavuje telo baktérií,čistí steny ciev,a obsahuje látku,ktorá dokáže likvidovať podozrivé bunky,ktoré vykazujú známky rakovina.Určite je to aj ako prevencia.Informácie som čerpal na pestrec.sk je to dosť obsiahle a keď sa zorientujete a od konzultujete problém máte len dve možnosti.Prírodná,alebo syntetická. Ja v tom mám jasno.

ValeriaKer

Na ktorykolvek z tychto priznakov odporucam skusit tak na tri mesiace uzivat mlety pestrec mariansky. Je to zazrak na pecen. Ja som mala zly cholesterol, zvyseny bilirubin, zacala som mat az zltkastu pokozku, samozrejme aj kila navyse. Tu na stranke som nasla ze pecen dokaze regenerovat pestrec mariansky. Objednala som si teda tri balicky z vasbylinkar.sk a nasadila som si dietu. Skutocne, moje vysledky zacali ist do normy. Takuto ocistu urcite este cez rok preventivne zopakujem.