spolubojovníčky

Príspevok v téme: spolubojovníčky
zdenka2

Ahojte dámy, potrebujem schudnúť do mesiaca tak 5-6 kilá. Mám 168/57 momentálne. Samozrejme by mi bodlo, keby sa tu našla dušička, ktorá by sa na to so mnou podujala, dvom sa ťahá ľahšie. Pridá sa niekto? Chcela by som chodiť aj behať, ale sama nie, mávam obavy z rôznych týpkov.

zdenka2

nic sa nedeje, ked piatky a vikendy nebudes moct. aj tak piatky su take, ze kazdy sa ponahla domov a vikendy my mame take nabite. ale ostatne dni, ok. uz si niekam chodila behat? mne sa docela paci pri malom dunaji, pozdlz sa dostaneme az k pristavu, alebo potom okolo strkovca, tam sa da aj dobre parkovat s autom. kedy prichadzas domov, ked ides z prace?

zdenka2

ja by som chcela spat mojich 50,52 kilo. pracujem do 16,15 - 16,30 ako kedy. a samozrejme dakujeme za radu bohuznamemu, kedysi ked som mala 17nast chodievala som behat, bolo to fajn. jediny problem co ma vtedy trapil - pubertiacku - ze som ocervenela v tvari. teraz aspon viem, ze som zo seba vydava nejaku energiu a tuky :)

bohuznamy

Slecny, len na behanie pozor, pekne postupne, ziadne hrrr sa do toho...mali by ste mat hlavne dobru obuv aby vam kolienka neodisli.
Inak beh vrelo odporucam pri chudniti.

zdenka2

tina: myslis, ze drasticke? ja by som navrhla trochu zcvrknut zaludok, menej papat a viac vydat zo seba. samozrejme doma cvicit podla kazety, kazdy den hodinku, pobehat si a mozno to pojde.

zdenka2

ahoj.odkial z ba? ideme do toho? ako sa stravujes? a kolko mas kilo teraz? pocuj to behanie by nam bodlo, len si najst fajn miesto. hm?