Neviem ci este zijem ( aj ked existujem)

Príspevok v téme: Neviem ci este zijem ( aj ked existujem)
chanonn

tu je moj pribeh. spoznala som pred 4 rokmi chlapa, teda on si nasiel mna na socialnej sieti. ako inak v dnesnej dobe.. ja som bola uz skoro rok sama prednim som sa dost sklamala mala som "priatela" ktory ma len vyuzil bola som mladucka a naivna ze ma lubi. vztah som nechcela tak som spociatku neregovala na " terajsieho priatela" ale bol dost neodbytny tak sme sa dohodli na jednu kavu. pisavali sme si neskor mi povedal ze nezije na slovensku. slubil mi ze pride chce ma spoznat..volovali sme si boli v dennom kontakte.prerastalo to v lasku. nevedeli sme sa na seba dockat zazivala som najkrajsie chvile lebo som po prvy raz zazivala nieco take intenzivne krasne.

prisiel.. ked sme sa uvideli prvy krat na zivo bolo to ako z filmu vsteky tie emocie boli neskutocne silne vobec sme nemali ziadne slova asi 5 minut sme sa len obimali. ja som mala 18 on 24 ... stravili sme spolu na svk tie najkrajsie chvile nikdy som si nemyslela ze ma moze niekto tak velmi milovat,a ja tiez. po 2 tyzdnoch musel odist praca.. uz sme si nevedeli predstavit byt od seba. isla som s nim .
vsetko bolo krasne zili sme spolu vsetko klapalo ale jeho rodina domna stale ripala a tak sme sa zacali hadat. milovali sme jeden druheho ako blazni ale okolie nam to kazilo intrigami. trvalo to rok .. ja som to psychicky prestala zvladat pribudli aj fyzicke tazkosti. nikdy nechapal ze ja niesom konfliktny typ vsetku vinu hadzal namna z prace prestal chodit rovno domov siel radsej k rodicom .. denne hadky nie len s nim ale aj jeho rodinou ma psychicky nicili nemala som ziadnu oporu. rozhodli sme sa teda ist na "dovolenku" na sk .. obaja sme z vychodu ale taku hodinku a pol autom od seba . ja som po prichode na sk odisla domov a on slubil ze pride o den neskor mal nejake povinnosti.. neprisiel. nechal ma tak. od vtedy ma psychicky nici chodi zamnou na slovensko kedy sa mu zachce, pisu mi stale nejake kurvy jeho.. stratila som zmysel zivota mam zdravotne problemi . o psychike skoda pisat striedam lieky ako lentilky. poviete si , ved ho nechaj nenic sa pre taku svinu ty hlupana. lenze ja som znicena som a uplne nadne. neviem najst zmysel zivota. chcela som odist do uk mam tam sestru mala som uz aj letenku, vyhrazal sa mi ze on to neprezije ak odidem. ale on tu nieje .. a predsa mi to robi nici ma . uz nemam ziadne svoje ja. ja viem ludia maju horsie problemi ..ja uz niekolko mesiacov rozmyslam nad samovrazdou ako by nasla konecne ten klud. potrebovala som to zo seba dostat... psychatricka vam predpise lieky a mozete ist....

02Penny

Počuj. Ja sa tiež dosť často trápim kvôli ľuďom, čo za to nestoja. Niekedy, keď si sama vyjdem na balkón, tak chytím zábradlie, pozriem dolu a mám chuť skočiť. Raz som sa chystala už aj napísať list na rozlúčku a spraviť to. Lenže vždy vtedy pomyslím, ako by to ublížilo ľuďom, ktorým na mne záleží. Mama, kamarátky. Môže byť desať ľudí, kvôli ktorým nechceme žiť. Ale je dvadsať takých, kvôli ktorým žiť MUSÍME. Preto sa vždy len nadýchnem, pozriem, ako pekne na mňa žmurkajú hviezdičky a vrátim sa dnu.
Život je plný zlých ľudí a zlých vecí. Ale nesmieme niečo také vzácne zahodiť pre nič za nič. Ľudia majú smrteľné choroby, postihnutia, trú biedu, umierajú im blízki - a žijú ďalej. Viem, že naše trápenie nám vždy pripadá najbolestivejšie na svete. Ale skús nájsť vo svojom živote to dobré a ži pre to. Ži pre seba :)

ol

viem:Ty už si rozhodnutý že jej pomôžeš.Ak si taký ako vyzeráš podľa tých pár slov,a vieš ako jej pomôcť urob to a u mňa si naozaj frajer so srdcom na pravom mieste.Ona vie o tom,že máš riešenie?V mojom okolí je viac žien čo by potrebovali zachrániť odkiaľ si?

Deria

@viem, tazko ti radit, ked pises v hadankach. Ty vies, ako jej pomoct??? Ak nema srdce zranene od teba ale od ineho muza, tazko jej pomozes. To musi najprv spracovat a tam pomoze len cas. Okrem toho by musela tvoju pomoc chciet. Z toho, co si napisal by som povedala, ze nema vyznam, (aspon momentalne)aby si svoju energiu investoval do nej, ak je to tak, ze na teba nereaguje.

viem

Chcem jej pomôcť zahojiť srdce.Nie je podstatné ako dlho sme spolu chodili aj keď city boli inde u nej a u mňa.To jej srdce nieje zranené odomňa ale aj tak jej chcem pomôcť.Už sme spolu dlho neni a jediné čo chcem je pomôcť jej aby aj ona vedela a cítila to je všetko.Myslíš že mám vložiť energiu do toho posledného prejavu náklonnosti aj keď viem že ona by to nikdy neurobila?

RNG

Od chlapa, co je schopny udriet mensiu a slabsiu zenu treba utekat a nie ho lubit,ved je to spina a nie gentleman, ako by kazdy spravny chlap mal byt.

Vobec, v 18 rokoch ti tvoje emocie, zalozene na pudoch potlacaju triezve rozmyslanie, daj na rady starsich co uz cez tie meocie preskakali a drz sa od neho co najdalej, zabudni na neho a snaz sa najst takeho chlapa, co za to stoji a co bude mat zaujem urobit pre teba vsetko a nie len vyuzit. A neponahlaj sa, casu mas dost.

simca :)

chanonn uplne ta chapem. My zeny casto lubime aj ked druha strana nas sklamala. Ale to ze ta aj udrel a takto sa k tebe sprava. Vecinou i cloveka spoznas podla rodiny - s jeho rodinou si sa hadala a on je taky isty. Musis si najst nejake rozptylenie chof s kamoskami von a vyrozpravaj sa niekomu blizkemu. Toho chlapa uz nekontaktuj nezasluzi si ta. A na samovrazdu ani nepomysli. Urcite si super baba a nejdes niekoho kto ta bude naozaj lubit. Drzim palce !

Deria

@chanonn, som rada, ze som ta mohla mojim prispevkom aspon trochu podporit. Super, ze si sa dokazala vyhnut kontaktu s nim! Prvy krok si uz urobila, len dufam, ze ti to vydrzi aj nadalej. Ver mi, budes sama na seba hrda, ked sa dokazes od neho oslobodit. A cim prv sa ti to podari, tym skor mozes zacat normalne fungovat. To, co pises, je neodpustitelne, prepac, je to chrapun, este ta aj udrel? Ja ti teraz poviem, ze keby mna tak ponizoval a este ma udrel, v tu minutu by pre mna skoncil okamzite a navzdy, aj keby som mala krvave slzy ronit. Uz nikdy nedaj nikomu moznost, aby s tebou tak zaobchadzal. Vies, je dost takych chlapov, ze ked im ukazes oddanost a bezmocnost, zneuziju to. Ale existuje aj vela takych, ktori by si ta zasluzili. Tak na teba urcite niekde caka a ty sa zahadzujes s primitivom. Preto hlavu hore! Neozyvaj sa mu, ignoruj vsetko od neho a nech ho porazi od jedu, ci zvedavosti kde si a co robis. To bude az potom cumiet, ze sa zrazu nedas zastihnut. Ten clovek ta chce len manipulovat a riadit ti zivot este aj na dialku, ved on je chory. Drz sa, nepovol!!! Ak chces, daj vediet, ako to zvladas.;)

chanonn

Deria, dakujem ti ani nevies ako to dobre padne ak ta uplne cudzni clovek takto psychicky podpori vazim si to si jedna z mala co este pouziva srdce:-)

skusala som to nie raz vsteci mi radili snazili sa pomoct aby som sa z toho dostala, pravdou je ze som bola a este stale som, zaslepena laskou. je to ironicke ako clovek moze milovat cloveka ktory ho znicil.. kazdy den sa snazim najst samu seba, bez liekov by to momentalne neslo. ludia sa rozchadzaju stava sa to ved sme len ludia city sa casom mozu zmenit. ale on ma nici roky, saje zomna energiu ked sme spolu zili aj ma obcas udrel, vzdy venoval viac poznornosti komukolvek inemu len mne nie. ja som mu dvala vsetko lasku teplo domova,doveru, neznost vsetko to dobre co vomne bolo... a teraz sa citim uplne prazdna.musela som klamat rodine ze nejdem do uk lebo sa nato necitim.. no dnes som urobila velky pokrok nebola som s nim dnes vobec v kontakte hoci je mi mizerne a neviem co prinesu dalsie dni dufam ze ten kontakt uz nenastane nikdy..