Príčiny nezdravého a rýchleho priberania na bruchu!

Táto diskusia patrí k článku: Príčiny nezdravého a rýchleho priberania na bruchu
Príčiny nezdravého a rýchleho priberania na bruchu

Všetci vieme, že príliš veľa kalórií a nedostatok cvičenia môžu viesť k priberaniu na váhe. Príčinou sú celkovo zlé stravovacie návyky a nedostatok fyzickej aktivity. V niektorých prípadoch však rýchle priberanie na váhe môže byť v skutočnosti príznakom zlého zdravotného stavu.

kisela

Ten príspevok od zdravapecen môže byť,ale pestrec som pil čaj,oni tvrdia,že čaj nie.Pozeral som ich web a celkom sa mi to pozdáva,ako by som mohol zlepšiť svoju pečeň pestrecom.Asi niečo na tom bude.Všade sa uvádza,že to funguje 2000 rokov.Asi to vyskúšam.
Nevyskúšaš nevieš.Dával som pečeni dobre zabrať a je to na mne aj vidieť.Skutočne sú to fakty,ktoré u mňa mali taký postup.
Z roka na rok,pridám nijaké to kilo.
Asi mi nič iné nezostane,ak nechcem prísť o OP.Vraj ho pri 150kg berú.Idem 27.7 na sono,už mi lepí.

sickHead

Všetci moji kamoši majú chorú priam skorodovanú pečeň. Asi je to rozdelené spravodlivo, máš jednu chorobu, tak druhú už mať nebudeš. Pevne tomu verím. Zajtra dám vedieť, ako mi dopadli pečeňové testy:-)

zdravapecen

Keď sa poškodí pečeň,respektíve pečeňová membrána,je už len krok k obezite a s tým spojených takzvaných civilizačných ochorení.Keď od minulého roku sme nenápadne pribrali tri či štyri kg,to je nezvratný fakt poškodenia pečene.Pečeň je náš palubný počítač,ona riadi celý proces trávenia,vylučovania a pečeňová membrána je filter uložený v pečeni,ktorá sa stará o kvalitu krvi.Ak sa poškodí,pečeň sa upchá tukmi. Zapchatá pečeň tukmi neriadi proces trávenia.A to je začiatok problémov.Následne začne ukladať vnútorný tuk a potom vonkajší.
A keď sa to stane už neznesiteľné,začneme pátrať čo s tým.Vnútorný tuk nám bráni v rozťažnosti pľúc,krv sa nedostatočne okysličuje. S tým sa potom spája únava,vyčerpanosť,alebo inak syndróm vyhorenia.
Je výhodou,že vieme pomocou Pestreca a Černuchy zase pečeň dostať do pôvodného stavu. Informácie nájdete na našej stránke zdravá pečeň.Čistenie pečene je lepšie robiť častejšie,ako sa vybíjať na kúpe bio potravín. Starostlivosťou o tento náš najdôležitejší filter je veľmi dôležité, nakoľko pečeň ovplyvňuje obličky aj pľúca.Vyhľadávanie bio potravín nie je riešenie a je to veľmi drahá a náročná cesta.Problém s pečeňou majú i ľudia,ktorí vyhľadávajú zdravé produkty.Dôvod? Vírusy,baktérie,stabilizátory,potravinové farbivá,lieky,kozmetika,alkohol,rôzne otravy potravinami.Obyčajná hnačka sa postará o dlhodobé problémy s pečeňou,ak sa po nej ne detoxikujeme aspoň päť týždňou. Povedzme si úprimne,kto to tak robí? Hnačku riešite kým vám neprejde,tri či štyri dni. No a to je vážne poškodenie pečene baktériou,ktorá tú hnačku vyvolala a pečeň takouto formou ohrozila.
Pečeň je vstupná brána nášho zdravia,jej poškodením si poškodzujeme celý náš organizmus,fyzicky aj mentálne. Poškodenie pečene nebolí,preto ho zachytíme neskoro.
Zdravá pečeň= život bez liekov.