Mám kandidózu? Ako sa jej zbaviť?

Príspevok v téme: Mám kandidózu? Ako sa jej zbaviť?
nuts

Ahojte mám nasledovné symptómy.
1.biely povlak na jazyku
2.kovová chuť v ústach
3.nadmerné slinenie
4.pískanie v ušiach
5.studené nohy a ruky
6.búšenie srdca
7.svrbenie kože
8.teplá koža ked si po nej prejdem ostanú biele odtlačky a okolie je začervenané
9.priberanie
10.nafukovanie brucha a plynatosť
11.strašná chuť na sladké a pocit smädu aj ked vypijem 5 litrov vody za deň
12.škŕkanie v žalúdku
13.zmena nálady raz som šťastný a o 2 hodiny smutný
14.ked som nazbieral veľa slín v ústach a naplul do číreho pohára po pár sekundách sa v nom spravili biele nitky prosím vás viete mi povedať či mám kandidózu a ako sa jej zbaviť?

nuts

čo sa týka sladkého RNG mám otázku.Smiem javorový sirup alebo agávový sirup ako náhrada za všetky rafinované cukry?

nikusska

Pri kandidozach treba uplen vylucit sladkosti a biely cukor, vyborna nahrada je brezovy cukor, neprekysluje a pomaha pri kandidozach, ma chut ako klasicky:
-odkaz odstránený-
Vyborny je aj kokosovy olej, pestry vyber s vonou aj bez vone si kupujem tiez cez ten eshop.

nuts

Tasty chcela si vedieť kde ma vyšetria tak sestra mi to vybavila u nich v nemocnici v Bratislave ružinovská nemocnica krvné testy na protilátky.Takže ak si nebola v nemocniciach tak ti odporúčam ísť tam....

Noelani

Hej to som sú všimla že je drahý ale že vraj na viaceré ochorenia a tak ddobré. Pôjdem tiež kuknúť po bio obchodoch ;)

nuts

samozrejme že v tejto forme to môžeš papať :) ja som ho už takto papal a ked mi tu teraz ľudia hovoria že ho mám jesť tak si ho pojdem čoskoro do auparku kúpiť i ked je bohužial drahý :(

Noelani

Dakujem. A v tejto forme môžem aj lyžičkou jesť? Niekde na internete som videla aj v tekutej forme a to trochu irituje

nuts

na sk napríklad v bio obchodoch aupark je formou ako by balzámu proste si ho môžeš natrieť na panvicu a on sa krásne roztečie alebo vymastíš ním pekáč ked zapekáš.