Homosexualita - problém?

Príspevok v téme: Homosexualita - problém?
Tiberius

Zdravím, mám 21 a som gay. Postupne som na to začal prichádzať v puberte, možno ešte skôr. Dievčatá ma nikdy nejako nebrali, skôr som sa díval na chalanov, ani som neuvažoval o priateľke, a tak pod. Zo zvedavosti som sa však pokúšal nájsť si partnerku, aby som sa skutočne presvedčil, či som na chalanov alebo som len zvedavý. Ale po pár dňoch som to vždy vzdal, ale to som mal ešte 16/17 rokov. Proste sa mi to nepáčilo a tým sa mi to zrejme aj potvrdilo, dokonca som ešte panic. Kedysi som sem písal, že mám menší penis a že som ešte panic a bol som z toho zúfali, a že nechodím kvôli tomu na chaty atď., kvôli babám, aby sa na to neprišlo, že ho mám menší, akurát vtedy som nespomenul, že som ináč orientovaný, neprišlo mi to dôležité sem ťahať, pretože ešte vtedy som sa pokúšal zistiť, že či som na chalanov alebo na ženy. Keď že som už o tom presvedčený, tak rozmýšľam, že by som sa priznal kamarátom a rodičom, ale mám strach, že ako na to rodičia zareagujú. Ono po pravde, sú takí anti-homo a dosť takých ľudí odsudzujú a prevažne otec, podľa neho homosexuál není človek, čiže to bude zrejme zložité. Aj keby som sa priznal len kamarátom, tak určite sa to raz dozvedia, aj keď im to nepoviem ja sám. Známi možno aj niečo tušia, niektorí, aj keď sme boli na chatách, aj s babami, tak mňa to proste nejak nebralo. Ale dlhší vzťah som s babou nikdy nemal. Koľko krát som robil aj rôzne kamufláže, že si hľadám priateľku, že sa o to zaujímam, aby sa nedozvedeli pravdu. Vyzerám ako normálny chalan a podľa pohľadu by to nik nepovedal, nechodím nejako extra upravený a pod., ako chodia niektorí gayovia. Kamarátom sa postupne priznám, nikdy som to neplánoval, ale postupne mi to ako keby prestáva vadiť, že by niekto o mne tušil, ale mám veľký strach a neviem, čo ďalej. Najviac sa obávam reakcie rodičov... ale tiež aj kamarátov. Ono už teraz bývam dosť často sám, nie je s kým niekam ísť a mám strach, aby som neostal sám úplne. I keď som realista, tak ohľadom priznania sa rodičom, som veľký pesimista myslím na ten najhorší scenár. Viete mi prosím nejako poradiť, aj bez trápnych komentárov voči mojej osobe? Vďaka vopred...

liberta25

nie moc rada sa vyjadrujem k takejto teme, lebo tiez nie som moc naklonena.. nie k tej percentualnej spolocnosti, ale skor ku pravam, na ake si narokuju..

ale o tom som nechcela. chcela som vzdat hold mamke mrska, obdivujem, ze ako to cele priala, ze jej syn je homosexual.

som vo veku, ked uz by som mala rozmyslat nad dietatom, ci ho vlastne chcem alebo nie, ale uprimne, neviem, co by som robila, ak by som niekoho takeho porodila.

Tiberius, tym nemyslim, ze to nemas svojim rodicom povedat, len sa vyjadrujem za skupinu asi tych ludi, resp. rodicov, alebo buducich rodicov, co by som to tazko znasala a pochopila.

Matej

Dobrý deň sweater*.

Oslovujeme vybraných aktívnych prispievateľov nášho fóra ohľadom činností, ktoré portál ZDRAVIE.sk plánuje v budúcnosti realizovať. Všimli sme si aj Vás.

Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás, prosím, na email: info@zdravie.sk

sweater*

pre kikiriki, rozdiel je jedine v tom ze kedysi sa to ludia snazili tutlat, lebo nechceli skocit na pokraji spolocnosti odsudzovany vsetkymi tupohlavmi. tak si to odtrpeli v manzelstve so zenou... mimochodom hadam kde je asi najvacsi podiel homosexualov, odpoved armada :D. do slaka aj s tvojou povinnou vojenskou sluzbou

jerry74

kikiriki ma zjavne problem z homofobiou,tak ako dost vela ludi na Slovensku.Mame proste inu citovu orientaciu,normal clovek to pochopi,homofob nie.Nedeptaj chlapca,prosim.

Tiberius

Pre kikiriki: Ak mi neviete normálne a slušne poradiť, tak prosím, aby ste do diskusie neprispievali. Vďaka.

ado555

pre kikirikiki: Tebe asi praská v bedni! Načo mu píšeš také veci? A keby to aspoň bola pravda! On je 100-krát väčší chlap ako ty (ak si vôbec nejaký chlap)!!!

kikirikiki

zaujimave niekedy chlapci vedeli ze su chlapci a pacia sa im dievcata a pritahuju ich a dnes ked sa stale rozoberaju buzeranti tak kazdy treti zacne mat u seba podozrenie ci aj on nieje nahodou gay a zacne sledovat inych chlapcov a uvazovat nad tym az sa stotozni s tym za asi aj on bude gay aj ked tomu tak nieje. Akoby vsetkych chytala davova psychoza s tou homosexualitou. To ako ked sa jeden cas zacala sirit panika s ebolou tak pacienti ktorym stupla teplota alebo na nich liezla len obycajna viroza zacali si vsugerovat ze maju ebolu.
A chyba je myslim aj v tom ze vela rodin je rozvedenych a synovia potom beru vzor od matiek a zacinaju sa spravat ako baby a nie ako muzi tym ze im chyba muzsky vzor co by z nich robil chlapa. Ked vyrasta od mala s matkou medzi sminkami, ruzmi, pancuskami, vonavkami, modnymi casopismi a kavickovanim s kamaratkymi mamky tak jasne ze mu zacnu byt viac sympaticky muzi ako zeny.
Bolo by vhodne opat zaviest povinnu vojensku sluzbu.

ado555

Urobil som si dnes e-mail (xsportx@azet.sk) a môžeme komunikovať cez e-maily, lebo sú to predsa len súkromné veci a nechal som tu číslo, ktoré ruším, takže by nebolo vhodné tu ešte nechať aj svoj životopis. Budem rád, ak sa ozveš. Zatiaľ nikomu nič nehovor, porozprávame sa o tom cez e-maily. Ado

jerry74

Mrska tvoj syn ma stastie,ze ma tak skvelu chapavu mamu,palec hore:-)Ja verim,ze aj Tiberius tak pochodi.Zo srdca mu to prajem.Strach ma niekedy velke oci.