Klinika - Kostka

Príspevok v téme: Klinika - Kostka
simca2651

Ahojte vsetci!chcem sa spytat ci niekto ma skusenosti s klinikou kostka ktora sidli v Spisskej Belej?pretoze som pocula na nich tak strasne vela zlych ohlasov,kamaratovi zhorsili stav kolena a este si pytali za to peniaze a ked sa im vyhrazal ze da ich firmu preverit,tak mal procedury gratis..znameho dokonca tak dopichali s ich \"akupunkturou\" ktora nie je ozajstna ze ho zozbierali az v KE v nemocnici a ked im vravel kde sa \"liecil\"tak mu doktor zakazal sem chodit pretoze Ten sef Kostka nie je dva krat seriozny pan.Vraj tam fyzioterapwuti a maseri byvaju pod jednou strechou robia 2 smeny,seci sa musia usmievat vsade su kamery kde ich sleduju.mala som tam kamarata ktory tam masiroval od nevidim do nevidim a raz si otvoril usta ze chce vyssi plat,a ze sa nepacia podmiwnky,zacali ho este viac vyuzivat a davat mmuu pcitit ze si otvoril usta a nakoniec odisiel a s vyplatenim poslednej vyplaty mal tiez dost dlhe natahovanie.podla mna su sektary.uz len z dovodu ze seci byvaju pod jednou strechou su daleko od blizkych izolovany,vzdy sa smiat vycucat z ludi peniaze a vzdy to robit pod zamienkou ze zdravie je pre nich to najfolezitejsie.mate niekto snimi dobre zle skusenosti?lebo na nete si o nich neviem nic najst.vdaka :)

Radoslav T

Dobre obkradali ludi cez Kostku,je ovela viac lepsich lekarou a s atestaciou ako Kostka ktory by si viac zasluzili mat zmluvy s poistovnou ,ale Kostka im sadol schopny sa za zdravie ludi skryvat a oberat tych co platia Vseobecnej poistovni

peter zvolen

Bol som tam dva krat ,Hravam hokej a pre mna su dost dolezite masaze. Moj kamarat tam robil tak len preto som tam siel . ,teraz je sportovy maser hokejoveho klubu.Radsej sam odisiel od Kostku ,nieje vobec odbornik ,,a robili tam maseri ktory mali prax len par mesiacov a dokonca bol aj tam kuchar ako maser co nemal ani pojem co o nejakej fyioterapii.Samozrejme ze Kostka sa silou mocou bude obhajovat .Urcite neodporucam .

radoslav1.

Mne Klinika Kostka veľmi pomohla aj tie jej procedúry či už miostimulácia fyzikálne terapie (laser ultrazvuk) Aj to vstupné vyšetrenie bolo dobré a bol som viac krát pretože to mám vo svojom bydlisku v Nitre.Ja sa nemám načo sťažovať.Nahriali mi boľavé miesta Červenou lampou a normálne mi podali tú prvú procedúru Miostimuláciu a po nej nasledovali tie ostatné procedúry.Ja tam u pána Dr.Kostku vidím len samé plusy a nie mínusy.

Na bolesť chrbta t.j.chrbtice môžem len doporučiť.

maria Hud.

Bola som u neho ,ale uz nikdy viac, som dokonca zo Spisskej Belej kde mal prvu kliniku a este ked on masiroval ,presviecal ma o mojich tazkostiach s chrbticou ktoru mi oni dokazu napravit tymi masazmi .Pracovala som v nedalekej fabrike a stale som namahala chrbat..Po case som uz bola nutena vyhladat lekarov lebo moj stav sa rapidne zhorsoval .A jeho tvrdenia boly uplne odlisne od lekarov .Vdaka lekarom som podstupila operaciu kde Kostka tvrdil ze je uplne zbytocna .Som vdacna ze som vyhladala odbornu pomoc v cas a nepocuvla som reciam Kostku..Dnes mam 65 rokou chvala bohu pokoj s chrbticou.Urcite by som neodporucila .

KAJKA439

Na terapie do Kliniky Kostka v Nitre chodim pravidelne uz vyse roka a som velmi spokojna. Personal je ochotny, kvalifikovany, tak fyzioterapeuti, ako aj masery. Terapie mi pomohli, mala som bolesti v oblasti krcnej chrbtice a krizov, tie postupne ustupili. Poznam viacerych klientov, ktori sem chodia pravidelne a pochvaluju si ich sluzby. Ja mozem len odporucat.

tomas516

Teraz s udivom sledujem co sa deje okolo tohoto " najdrajsieho masera na svete ".Mam s nim skusenost este v roku 2009 som bol na masazi v Spisskej Belej ,naviedol ma tam moj byvaly sef pre bolesti v krku.Ked som tam prisiel hned to nemalo uroven ,v cakarni som sedel asi 20 minut,mal som cakat na prvotne vysetrenie tohto "vsehomuceho masera" ked prisiel popytal sa ze co mi je a pohmatal mi krk a povedal ze som prisiel nie za" 5 minut 12 "ale za " 5 sekund 12" ze je to hrozne so mnou a mozem byt za par rokou na voziku ale on urobi vsetko aby som sa s tohto dostal ..No po tomto primitvnom a vysetreni ma poslal na lehatko na masaz,striedali sa tam dve maserky a on tam sporadicky dosiel a spytal sa ci mi je lepsie.Bol som tam viac ako dve a pol hodiny a davali my vsetky mozne masaze a ihly a este aj elektrinu do kolien ze to ma vsetko suvis s mojim krkom.Urcite to nemalo suvis len ma co najdlhsie natahovali a davali tie smiesne terapie aby som co najviac zaplatil .Ked som bol hotovy isel som zaplatit samozrejme " panovi dolezitemu" ,ten mal zasa reci o mojom zdravotnom stave a ako len on mi moze pomoct ,no mal som uz dost sneho a citil som sa uplne hrozne a zle .Samozrejme ze ma hned objednal o tyzden aby som to nezanedbaval .No domou som skoro ani nemohol odsoferovat a to byvam 1O km od Spisskej Belej .Bol piatok a dva dni som a citil tak zle z v nedelu som musel na pohotovost do Popradu kde mi dali injekciu na uvolnenie lebo som ani stat a ani lezat po tych terapiach nemohol.A lekar sa ma spytal ze co som robil ze mi je takto .Ked som mu povedal o tychto terapiach co mi robili tak sa ma spytal ci som normalny si takto nechat robit od amaterov robit masaze .Ze to urcite nemalo vplyv na moj krk co mi tam robili.Samozrejme po tyzdni mi volali ce preco meskam na masaz ze som tam mal byt o 15.00 boli uplne az takto drzi a povedali ze mal by som si vazit svoje zdravie ked som k nim zacal chodit ,oni mi le chcu " pomoct".V zivote som uz tam nebol a moj sef co tam chodil skoncil s operaciou vdaka nim.Mam uplne zle skusenosti s tymto maserom a ked ze som s okolia viem a ze nie len ja ale strasne vela ludi chcel len co najvac zarobit Samozrejme vdaka zdravotnej poistovni aj zarobil ,,,,,pracujem ak zivnostnik a musim si platit zdravotku a ked som pred par mesiacmi zabudol zaplatit tak hned mi volali ze im dlzim 90 eur ,,taka drzost a potom mi prisiel lis ze ak nezaplatim podaju namna zalobu na urad nad zdravotnou starostlivostou kde mi hrozi az 3 300 eur pokuta .Preco s hned vyhrazaju za 90 eur??? Ved si vyse 12 rokou platim a sem tam sa stane ze meskam ale takto hned vyhrazat sa.Ani si nedovolim marodit a chodim k lekarovi uz vazne ked len potrebujem a to je tk raz za 2 roky ,ale uz chapem tento cely sytem tie peniaze do poistovne musime platit aby ich niektori ludia mohli ukradnut cez nastrcenych maserov ake je tento KOSTKA.Ten stat a system zdravotnictva je len jeden velky biznis na ukor obycajnych nas ludi

kittinka

Ja som navstivila kliniku kostka v Bratislave 3x a som zhrozena. Vstupne vysetrenie by mal robit lekar. Dali mi elektroliecbu, nespytali sa ci nemam nahodou kardiostimulator. Akupunkturu pichaju uplni laici bez ziadnej atestacie alebo certifikatu. Zostali mi po nej krvave vpichy a modriny. Skracuju procedury bez kompenzacie. Cele procedury mi nerobia dobre zrejme preto ze neboli nastavene lekarom. Plati sa 10.- za nadstandard ale oproti lekarskej rehabilitacii ho nevidiet. Cele zle !!! Komercne vytvorene centrum.

Waska

Chcela by som navštíviť kliniku v Bratislave , aky je postup pri prvej návšteve ? Ak ma niekto skúsenosť poraďte. Čítam aj dobre správy , ale aj zle a neviem aká je skutočná pravda. Dakujem

Juraj zKosic

Ja som sa tam dostal na odporucanie viacerych ludi z mojho okolia. Tym pomohli s herniami, zavratmi a jednej znamej dokonca pomohla ich akupunktura po patrocnom snazeni otehotniet. Mne osobne dali dokopy nohu po autonehode. Mal som viacnasobne triestive zlomeniny predkolenia a odnieslo si to aj koleno, na ktorom mi robili plastiku. A rehabka pomohla, znova lyzujem a plavam. Tiez sa mi prve dva-tri razy velmi nepozdaval ich postup, ale vdaka bohu som ich posluchol a absolvoval potrebny pocet navstev. Takze skusenost moja a mojich znamych s Klinikou Kostka je pozitivna. Co sa zamestnancov tyka, nikdy som nemal pocit, ze by sa niektori z nich usmievali nasilu. Jednoducho ludsky, kto mal naladu-usmieval sa, kto nie-... A to, ze sa snazia byt ku pacientom mili a privetivi predsa patri k spravnemu imageu kazdej prosperujucej spolocnosti. Ja osobne som bol za vsade pritomne kamery vdacny, kedze zo zaciatku sa mi ich postup nepozdaval, mal som pocit, ze som takto chraneny. A po druhe, nenormalne to napomaha organizacii zamestnancov, aby nedochadzalo k zbytocnym prestojom. No ano a kedze som bol u nich rehabilitovany takmer polroka, postupom casu som s nimi viedol aj sukromnejsie rozhovory. Z tych som sa dozvedel, ze nikto ich nenuti byvat pod jednou strechou, ale vacsina z nich su mlade ucha a proste len vyuzivaju moznost bezplatneho ubytovana. A vsetci z nich maju upravenu dlzku pracovnej doby tak aby odrobili pracovny fond. Napriklad kazdy z nich ma jeden den v tyzdni volny, alebo potom robi normalne 8,5hod. Tolko v skratke moja skusenost. Kliniku Kostka z vlastnej skusenosti odporucam ako po odbornej, tak aj ludskej stranke. Juraj z Kosic