Výsledky krvi, zelená stolica

Príspevok v téme: Výsledky krvi, zelená stolica
menma

dobrý chcem sa spýtat na výsledok z krvi na toto: čo znamena z výsledkov krvi - Albumino-globulínový

normalne hodnoty su 1.30-2.10 ja mam 2.47>

dalej dnes som mal Zelenú stolicu z čoho to môže byt? chcem povedat k tomu že už par dni držim protikvasinkovu dietu takže žiadne sacharidy a ani cukry jem vajčika,meso,zeleninu atd.. dnes som to mal prvý krat nebolo to hnačkovej formy,taktiež berem silné antibakterialne doplnky napriklad citricidal,berberine,d-manose,serapeptase a nac + večer probiotika. ďakujem za akukolvek radu

menma

objavilo sa to dnes po asi týždni liečenia takže typujem že to nemam z tých prípravkov, jedine čo som sa dočítal že zelana stolica je zo salmoneli či nejak tak a v poslednej dobe som jedol dost masa a vajčiok takže fakt neviem no

a ohladom tých výsledkov nik nič?

neviem či to je z tých liekov ale to by podla mna dávno písalo vela ludí že niesu dobre že škodia a kedže čitam fora dost ludí si to naopak aj chváli nejdem si nikoho zastavovat ale v prípade mojich problémov by som chcel vidiet vás či by ste doma spokojne sedeli na riti alebo skušali všetky možnosti liečby.

menma

objavilo sa to dnes po asi týždni liečenia takže typujem že to nemam z tých prípravkov, jedine čo som sa dočítal že zelana stolica je zo salmoneli či nejak tak a v poslednej dobe som jedol dost masa a vajčiok takže fakt neviem no

a ohladom tých výsledkov nik nič?

neviem či to je z tých liekov ale to by podla mna dávno písalo vela ludí že niesu dobre že škodia a kedže čitam fora dost ludí si to naopak aj chváli nejdem si nikoho zastavovat ale v prípade mojich problémov by som chcel vidiet vás či by ste doma spokojne sedeli na riti alebo skušali všetky možnosti liečby.

ni-ka

a co tak pytat sa toho kto ti toto vsetko "naordinoval" ?
kedze mas tu stolicu az teraz ked sa liecis podla jeho metod, tak hladaj pricinu tam...