Som ina? Alebo 99 % ludi je inych...

Príspevok v téme: Som ina? Alebo 99 % ludi je inych...
somnormalna?

Som normalna ked neznasam oslavy,alkohol,diskoteky,chaty a vsetky veci co robia mlady ludia? Je mi zle z toho ked ma niekto vola alebo hovori o chate a podobnych veciach..nic dobre v tom nevidim vsade je len sex alkohol a sami fetaci existuju este normalny ludia co take veci nepotrebuju ale zalezi im skor byt doma s rodinou a ist napriklad spolu do prirody alebo len tak sediet doma a venovat sa jeden druhemu ? Vsetko okrem diskotek a alkoholu a chat a spolocenskych akcii a podobne ci som z inej planety?

MultiLevel

Si uplne normalna :) inak zmyslas ako tvoje okolie, ale to neznamena, ze ked jeden clovek nieco nema rad a tisic ludi to miluje, ze je to nejaky problem, aspon ja to tak nevnimam. No i tak by si nemusela k tomu mat taky postoj, ako sa z tvojich slov javi :) Okej, nemas to rada, ale ze ti je z toho az zle? Asi to myslis obrazne, no i tak. Aj ked to nemas rada, nestavaj sa k tomu tak strasne negativne. Prosto sa takych veci nezucastnuj, ale nemusis si zas o tom mysliet to najhorsie, lebo ver, ze s dobrymi ludmi aj taka chata nie je zla. Dokonca RAZ rocne chodim na discoteku s kamoskou, lebo ona rada tancuje a raz rocne jej takto vychadzam v ustrety ked som na SR, a aj ked ma to nebavi, tak moc ma tesi, ze je ona spokojna :) Vsetky tieto akcie nemusia byt len o sexe, alkohole...Zalezi len od ludi.

M3T30R

Ludia dnes radi vsetko zovseobecnuju a hovoria o vsetkych to co videli na par ludoch.

Je pravda ze vela ludi to teraz prehanaju co sa tyka alkoholu, drog, same party a sexualna promiskuitivita. Ale nemozes to zovseobecnovat a tvrdit ze vsetci su takyto.

Vonkoncom nie si jedina co tieto veci nema rada. Tiez to zase nie je take cierno-biele ako si myslis .. su ludia co to maju radi, ale v malom mnozstve, alebo maju radi len napriklad niektore z tych veci ako diskoteky ci posedenia v bare pri pive.

Neviem v akom prostredi zijes ale je zrejme ze si obklopena ludmi co ti nesedia, ale stavil by som sa ze aj niektori z nich su na tom podobne ako ty len to nevidis. Ako sa hovori, zi a nechaj zit, teda tych co ti vadia nechaj na pokoji a snaz sa obklopovat len ludmi s ktorymi rada travis cas a ktory ti sedia.

youki

Ja som chcel ist povodne do lesa, ale natiahol som si clenok, tak pracujem na minimovke :)
Takze ak ty patris k 1%, tak ja k 0.0000000001% mladych :D

menma

som normalna ale tak rodinu blízkých snad máš čo sa týka kamaratov tak ja mám ale len par, poznam celkom dosť ludí ale to len sa pozdravime a nič viac

limpopo

vidíš to, ja som tiež odmietol pozvanie na silvestrovskú chatu, a som radšej doma. Ja si toho užijem dosť cez semester, a nepotrebujem nejakú bezduchú ožieračku v pochybnej partií :)

normalny

Podla mna si normalna, ja som tiez taky. Neznasam kadejake chatovacky, ozieracky, radsej budem robit doma nieco zmysluplnejsie aj ked nie vzdy sa mi to dari.

gamm

nie si sama, ja som tiez taky, ale s jednym rozdielom - nemam k tomu taky vyhraneny postoj. som od prirody introvert a tak mi oslavy, diskoteky, chaty nic nehovoria. s alkoholom mam zle skusenosti hoci nebol som to ja kto pil. s fetom nemam ziadne ale aj bez toho viem ze to skusat nepotrebujem. kazdopadne nepotrebujem nad tymi ktorych to bavi ohrnat nosom. jednoducho to beriem tak ze sme kazdy iny. nemusis sa citit divne ak preferujes cosi ine, ved ludia su rozmaniti, nemozeme byt vsetci rovnaki. nieco mame spolocne vsetci, v niecom sa zhodujeme len s urcitou skupinou a nieco je vlastne iba nam samym individualne. a aj keby si bola v mensine. no a ? si preto horsia ? mozno ty mas v tej prirode vacsi a hlbsi zazitok nez niekto kto sa kazdy vikend opija a mozno ten clovek vedie prazdnejsi zivot nez ty.

menma

ja si to hovorím tiež dakedy ale niekedy mi to chýba že niesom ako ostatný niekde zapadal atd.. namiesto toho tu riešim zdravie,nemam ani moc kamošov ale to už mi je v podstate jedno zdravie je mi dvoležitejšie