Ked nevera nie je nevera...

Príspevok v téme: Ked nevera nie je nevera...
elis_ka11

Zdravim,som uplne na dne.Mam priatela 4 roky,tie 4 roky neboli vzdy idealne,vela hadok,aj rozchodov-vzdy z jeho strany.Obidvaja mame nad 25.Ide o to,ze pred 3 mesiacmi sa so mnou moj priatel asi po 5.krat znovu rozisiel.Stale som mu pisala,ako ho milujem, ze ho nechcem startit,ale on ma iba ignoroval, zrusil ma ked som mu volala.Takto to trvalo asi 10 dni.Studujem v BA,vecer som bola na izbe na internate,pisala som si jednym chalanom.To pisanie bolo typu:ahoj ako sa mas,kde chodis do skoly,co robis.... s priatelom sme sa dali po nejakom case dokopy,nikdy som si tymto dotycnym uz viac nepisala,iba vtedy jeden jediny raz.Pred nedavnom mi lajkol tento chalan fotku kolaca,ktory som upiekla a dala na FB.Moj priatel sa spytal,kto to je a odkial ho poznam.Povedala som mu samozrejme pravdu,ze sme si raz pisali.Zacal ma obvinovat z nevery,ze ho klamem a podvadzam.Chcela som aby bolo dobre,tak som mu napisala,ze mu dam heslo od FB nech si pozrie vsteko co si s kym pisem...Nechcel isiel si svoje,ze som ho sklamala.Poslala som kopiu toho mojho rozhovoru s tym chalanom.Nebolo tam naozaj nic nevhodne za co by som sa mala hanbit aj keby som s nim vtedy bola.problem bol ten, ze ten chalan je jeden futbalista z mesta.Moj priatel ma ihned nazval,ze mi ide len o peniaze,ze potrebujem celebritu a nie obycajneho chalana ako je on,ze nech si najdem takeho bohateho a slavneho alebo nech diem rovno za nim a rozisiel sa so mnou.Neviem co mam robit,milujem ho, nikdy som sa s nikym poza jeho chrbat ani len na kave nestretla,velmi mi ublizil cim vsetkym ma nazval,podla mna bezdovodne.Nechcem ho stratit,je mojim vsetkym a nevymenila by som ho,ani za toho najznamejsieho a najkrajsieho cloveka na svete.Pre mna bol nim len on.Prepacte,trochu som sa rozpisala,je mi ale strasne na nic,pretoze stracam cloveka ktory mi bol vsetkym pre nieco,co sa nikdy nestalo...

laura321

Preco by som mala byt hned chudera?Je dolezito mnozstvo a kvantita z coho je vyberat?Alebo kvalita...Za to,ze som clovek s obetavou povahou,a ze bojujem za toho,na kom mi zalezi nemusim byt este chudera so sebavedomim 0

laura321

ty si asi nemas velmi z coho vyberat, vsak? lebo tvoje sebavedomie je naozaj ubohe, keby si nepisala, ze mas cez 25 tak by som si myslela, ze mas 15. dokial nezmenis svoje postoje budes cely zivot od chlapov len vyuzivana, ponizovana a mozno aj bita, ale mozno ty to tak chces, lebo je to laska podla teba. tak sa maj presne tak, ako to chces :D

elis_ka11

A z jeho strany je to potom co,laska? Som starsne sklamana,lebo ako to tu citam,otvaraju sa mi trochu oci...Hlavny dovod rozchodu nebol ,,like,,ale to,ze som mu narovinu povedala,ze som si s tym chalanom raz pisala,ked sa so mnou rozisiel.Jeho uarzilo,ze som si pisala s nim,lebo podal neho je ten clovek bohaty a pekny... To mi povedal on,nie ja,ja som z normalnej rodiny,a nezakladam si na hmotnych veciach,ale moj priatel ma za taku oznacil

MultiLevel

Eli, rozumiem, ale niekedy je lepsie ist takto od seba....naozaj. Ved ta len trapi. Dala si mu neviem kolko dokazov aby videl, ze ste si s tym chalanom nepisali nic zle a on sa aj napriek tomu hneva. A velmi dobre vie, ze zas a znova pribehnes naspat. Byt tebou, uz mu tu radost neurobim....

Žužova

nemám slov... kvoli jednemu lajku koláča na fb rozchod. Ja mam fakt dosť :D :D Prepáč.. ale to je neskutočné :D kašli nanho preboha :D

elis_ka11

MultiLevel,krasne si to napisal/a, len bohuzial,stale zijem v tom, ze toto co som zazila je laska.Samozrejme,nie preto zle,ale preto dobre,co som s nim zazila.Bola som stastna,myslim,ze v kazdom vztahu su nejake hadky a problemy...Len je velmi tazke,takto zo dna na den zabudnut,ked ste si vcera robili s vasou laskou plany na silvestra a na druhy den je fuc...

MultiLevel

Elis_ka, presviedcat ta zrejme nema zmysel, ale ver tomu, ze existuje laska v uplne inej podobe. Ze vztah moze byt bez ustavicneho schadzania a rozchadzania, ze mozes lubit bez toho, aby si bola priputana k druhej osobe, ze laska nema nic spolocne s chorymi tuzbami vlastnit, ze niekto ti neurobi peklo z jedneho pisania si s niekym a takto by som mohla pokracovat. Ale to pochopis az take cosi zazijes :)

elis_ka11

Som strasne zmatena.Viem, ze ho milujem, som si tym ista...ale to co robi on teraz,nie je v poriadku,lebo nema na to ziadny dovod.To mam nanho len tak zrazu zabudnut?Po takom dlhom case?Ved okrem toho zleho, sme prezili aj krasne chvile...

hvxrv

on ta iba psychicky vydiera. pravdepodobne ma nizke sebavedomie, alebo co a potrebuje vediet ze ty bez neho nevies zit a potrebuje to pocuvat aky je on supeer najlepsi na svete. je to chory vztah aj z tvojej strany. zabudni na neho

elis_ka11

On mi to nerobi pre ten lajk na FB ale peto,ze som si tym clovekom pisala,sama som mu to povedala,nakolko nemam co skryvat a uprimnost je pre mna vo vztahu dolezita.Lenze on si z toho mojho pisania vyvodil ze sa s kaedkym stretavam a ze ja toho cloveka chcem.
Ale ak toto nebola laska,tak potom neverim,ze existuje...