Opila som sa, dovolila som veľa, teraz mi je strašne

Príspevok v téme: Opila som sa, dovolila som veľa, teraz mi je strašne
Zufala004

Prepáčte že vás tu s tým idem zaťažovať, ale tak veľmi sa hanbím, že to nemôžem povedať ani najlepšej kamarátke.
Včera som bola piť s kamarátom, opila som sa a poznáte to, opité dievčatá sú celkom povoľné, a ja som sa dala dole celkom dosť. ani neviem ako, a boli sme nahí a chytali sme sa atd. Má to ale háčik - ešte som s nikým nespala, tak som ho zastavila s týmto... A on ma potom, no strašne ťažko sa mi to píše, ... vyprstoval. Potom sme ešte chvíľu ležali, bozkávali sa a tak, a keď som po chvíli trošku pretriezvela a uvedomila si, čo robím, tak som si obliekla aspoň šaty. No už bolo neskoro, lebo ked už to spravil raz, a nemala som s tým problém, chcel to dalej, a tak mi to spravil ešte asi trikrát. Nakoniec chcel, aby sme mali aj normálne sex, a začal mi tvrdiť, že panna nie som, lebo sa do mňa dostal úplne ľahko. Z toho som sa dosť zľakla. Najhoršie bolo ráno, ked som už bola uplne triezva a uvedomila som si, ako strašne som sa zachovala. Áno, stále SOM panna, lebo viem, že tú blanu som si mohla skôr pretrhnúť napr. tampónom, a nevyspala som sa s nikým, ale cítim sa strašne, čo som vystrájala. Cítim sa ako úplná hnusoba.
Viem že tieto veci sú normálne a zdravé, a niekto by to bral ako povyrazenie, ale ja nie. tak strašne sa za to hanbím!

Marmex

to ci si panna alebo nie je uplne jedno svet na tom nestoji a uz vela z bab tu tvrdilo neraz ze o pannenstvo sa viete pripravit aj same. Co ma vsak zaraza je ze baby piju ako duhy a na druhy den ako sproste zistia co v opitosti navystrajali. Ked nevies pit ´tak nepi aby si sa potom nemusela hanbit ze si sa spravala povolne ako stetka a dovolila si chalanovi to co si dovolit nechcela. Jednu po papuli ti je malo dat. Mas ponaucenie.

5.5 elsa

Zúfala 004 ešte ma zaujíma kde sa to zomlelo? keď ste boli piť rovno v tom bare či k nemu do bytu sa išlo alebo vonku v izbe v jeho aute no povedz máš na výber kde ste sa to vyzliekali prosím ťa ? je to veľmi zaujímavý príbeh žeby fake

alkaA

Nechápem čo je na tom také nepochopiteľné, ja chápem, že sa cíti zahanbená, pravdepodobne sa cíti zneužitá vlastným kamarátom, ale aspoň si zober z toho ponaučenie, neopíjaj sa donemoty.

5.5 elsa

zufala tak ja neviem koľko máš rokov ale už sa stalo aj keď v podstate nič sa nestalo žiadny sex ste nemali tak si nenamýšľaj veci ktoré sa ani nestali aj tak nechápem ako by si sa mohla tak spiť aj si to chcela asi nie páči sa ti možno si už chcela sex tak si si na to potrebovala vypiť v tom bare ho zasa vyhľadáš nakoniec tak aká hanba nechceš sa tu len pochváliť hm vytriezvela si a ešte 3 x si mu dovolila spraviť žeby si to chcela?sama si sa vyzliekla neviazaná zábava vyhovuje každému komu vyhovuje ak ti vyhovuje kamošovi zrejme áno

0vecka

niesi prva ani posledna... akoze chapal by som keby si to chlapec natocil na video alebo by si bola tehotna ale v podstate ste si obaja uzili nemas mat preco vycitky....

lea33333333

a to moze byt rada ze este to bol clovek ktoreho poznala, keby to bol nejaky neznamy ktoreho stretne na diskoteke sa snim opije a nakonec ho uvidi v spravach ze ho idu zavrat lebo roznasa HIV ako sa stalo tej 16rocnej bratislavcanke to by bola ina kava.

sweater*

CO bolo uz nevratis, tak je zbytocne sa nad tym trapit, preto si z toho zober len ponaucenie. Len takto to funguje, clovek sa uci na vlastnych chybach. Aj ked mne to co sa ti stalo nepride nic strasne, zjavne mas nato iny pohlad, no ale ako vravim, hlavu hore anabuduce teda pi menej, alebo s nikym nechod do postele

Delete

Nič v zlom ale ak by ťa ten človek mal naozaj rád a bol dokonca ,,kamarát,, ako píšeš tak by niečo takéto nikdy nespravil nech je opitý akokoľvek!!!!!!!!!! Utekaj od neho kým môžeš. Len využil situáciu. Môj názor.

A inak máš vedieť čo robíš...občasné úlety sú fajn ale nech je človek akokoľvek opitý tak nikdy neurobí to, čo nechce.

Len to, po čom túži.

Slobodna

Urcite sa budes menej hanbit ked to okrem verejneho fora vyblaboces co najviac ludom ;) chapem, chlapec ti dobre spravil a si cela natesena ale pochop, nas to vobec nezaujima, lbo mnohi z nas mavaju normalny sex za ktory sa nehanbia a tiez to kazdemu nehovoria ked si poriadne zatiahnu, pretoze to nie je nic vynimocne :)