Analýza MRI (niekto skúsený, prípadne RNG prosím)

Príspevok v téme: Analýza MRI (niekto skúsený, prípadne RNG prosím)
Arwyn

Dobrý deň, už dlhšiu dobu mi je strašne zle (je toho veľa nejdem to všetko popisovať) dnes mi bolo robené mri krčnej chrbtice a výsledky prídu až za cca 2-3 týždne, neviem ako to dovtedy vydržím...No ale aspoň cd som dostal tak som si ho pozeral a nejak som narazil na tmavú škvrnu na mozgu (áno, aj keď to bolo mr chrbtice) tu je snímka (príloha 1), ďalej som si spomenul, že cca 2 mesiace dozadu mi robili mri mozgu tak som sa v tom prehrabal a našiel som tam niečo podobné: (príloha 2) a ďalej som si všimol, že jednu tú prázdnu srandu z tých 2 čohosi v strede mozgu mam minimalne 2x širšiu - obrázok: (príloha 3), ďalej chcem podotknúť, že mri som dal robiť súkromnej firme, lebo objednávka na normálne bola dlhšia ako pol roka a druhá vec je, že nález som potreboval okamžite, pretože na druhý deň som mal sedenie s fyzioterapeutom a chcel som mu ho doniesť, tak mi ho znechutení dali za 45 minút so záverom že uplne dokonalé bez najmenšej chybičky...podľa mna to odflákli lebo boli nasratí a preto by som chcel dať aspoň tieto 3 snímky rozanalyzovať niekomu skúsenému či je to naozaj vpohode, obávam sa pretože dosť veľa fyzických príznakov mi sedí na MS a podobné veci...vďaka za každé info

Angelina7777

posli im to mailom na to pracovisko, nech ti pisomne odpovedia, tak si nedovolia odflaknut.

ale vidis, casovo tlacit sa na lekarov nema, este kvoli takej hluposti ako sedenie s fyzioterapeutom, je to potom v neprospech pacienta

Arwyn

Jj len 3 obrazky sa mi sem zmestili:/ ok tak vypisem tie problemy: zacalo to niecim ako nejakym atakom - zrazu som citil tlak v hlave myslel som ze omdliem začali mi ruky trpnut triasol som sa a tlak stupol na 170. Po cca 2 hodinach to preslo tak si vravim ze ok vpoho prezil som a nejak som to neriesil... potom o tyzden to prislo znova to uz ma hospitalizovali a porobili co sa dalo...bez vysledku, no a teraz ma trapia neustale bolesti hlavy, obcas pride na mna taka triaska aj ked je horko (bolo), neustále mam stuhnuty krk a praska mi v nom skoro stale aj takmer pri kazdom hlbokom nadychu, pri behani skakani a podobne mi praska (alebo skor klika) v hlave, začali ma bolieť nohy mam ich neuveritelne unavene aj cely som unaveny a furt by som spal aj ked idem spat o 21:00 a spim do 10 rána furt som unavený a furt by som spal, je toho fakt hodne citim sa strasne som uplne na dne:/ a ešte dodam ze tak podivne sa mi dycha jak keby som mal nieco v krku ked vydychujem ma drazdi na kasel (nemusim kaslat ale pomoze to) inak toto s tym asi nic nebude mat ale po tom ako som chytil stafylokoka mam okraje jazyka tak divne vlnkate aj ked uz je to asi mesiac od infekcie. Nic ma nebavi kvoli tomu ak to pojde takto dalej tak ja uz nwm...

susisusi

tak to sa z mri myslim neda povedat, aka je ta tekutina. ta tekutina je mozgovy mok, aby ho mohli vysetrit, museli by ti robit lumbalnu punkciu.

moze byt zas len laicky povedane, vacsia ta komora, lebo je tam vacsi tlak(?), tazko povedat z troch obrazkov. na mri sa ich preto robi vela.

ake mas celkovo problemy?

susisusi

ja len laicky mozem povedat, ze ta druha prazdna sranda je zrejme mozgova komora. a na mri co je cierne, to je tekutina.

Arwyn

To mi je jasne tych tem som tu zalozil strasne vela ohladom mojich problemov len sa mi zda ze ten vysledok moje mri centrum zanedbalo tak som myslel ze vy by ste to mohli posúdiť. ..ale ok nevadí

RNG

To musis dat niekomu, co je na to trenovany. Ja som len doplnkar a ked niekomu urobia diagnozu, tak na to viem poradit doplnky ako nahradu chemickych liekov.
To "strasne zle" mi zialbohu nic nenaznacuje, z coho by som mohol usudzovat o aky problem sa jedna.