Kozmetika so slimačím extraktom?

JanaJaJa

Ta Victoria Beauty vyzera dost lacno, ako nejaka Indulona, radsej priplatit za kvalitnejsiu kozmetiku ako mat z niecoho nekvalitneho este viac vyrazok =D

Zuzana555

Baby, nepoznám Cougar, ale čo som pozerala tak som tam nemohla nájsť kozmetiku so slimačím extraktom. Aj tak by to nebolo pre mňa pretože je to dosť drahé. Idem pozrieť tu Victoriu beauty, že či to je pre mňa.

kiaraa

Ja som mala zatial len samozlupovacie ponozky so slimacim extraktom a premyslam nad micelarnou vodou alebo kremom.

RenataRena

Moja kamoska skusala slimaci sliz, konkretne tento: www.cougar.sk
Jej to pomohlo, nerobia sa jej vyrazky az tak ako predtym a pochvaluje si to, tak ja tu prave googleim a hladam co na to hovoria ini ludia? nahodou niekto nema skusenost so slimacim slizom od cougaru? dakujem za rady

sompass

tak ja som už odskúšala kadečo ale slimačiu kozmetiku ??... no dovi ..
idem si to naštudovať :-)) .. a doplniť svoje vedomosti :-))

anabela89

Baby to fakt myslite s tými šupkami? ..
ale tak zaujalo ma to asi to skúsim :-)
veď za skušku nic nedam :-)

hekatee

teraz si moja kamoska kupila z Victorie Beauty cistiacu penu na tvar a micelarnu vodu so slimacim extraktom, je mega spokojna...idem do toho aj ja!!! uz som znechutena roznymi odlicovacimi vodami od Nivei,chcem vyskusat nieco nove.

morticia 17

Tak som si kúpila dva produkty so slimačím extraktom. Chcela som to za každú cenu odskúšať. Kúpila som si denný krém a vlasový fixátor na kučeravé vlasy. Môžem každému odporučiť kto má problémy s mastnou pleťou a vyrážkami. Aj vlasový fixátor prekvapil, vlasy boli po ňom lesklé. Odporúčam

anabelka89

No nedami zapojiť sa do tejto temy .
Darphin možno si tu vymenovala x druhov značiek to možno značí že máš prehľad a je to tvoja parketa ale stačí mi vidieť tam yves rocher,sisley.tak to hádam nie veď s tou kozmetikou má asi zlú skúsenosť každá 3 žena a to si myslím že im nekrivdím . V mojom okolí nepoznám žiadnu dievčinku, ktorá by sa vrátila k tejto kozmetike. Ale súhlasím s Avene .. tá je fajn :-)