Sedenie u psychiatra

Príspevok v téme: Sedenie u psychiatra
aqua10

Ahojte,

Mam otazky ohladom sedenia u psyciatra, tí z vas ktory navstevujete tohto odbornika prosim vas o rady :)
Zaujima ma, ze jak to prebieha a tak. Bola by som rada keby ste mi popisali ako vase sedenia prebiehaju. Mam ochvilku termin u psychiatricky a mam strach a obavy. Hambim sa o mojich problemoch hovorit, jak to prekonat?
Co ak sa \"zaseknem\" a budem ticho alebo nebudem schopna povedat jej co vsetko ma trapi a aky mam problem :( prosim vas o rady ako ste to zvladli vy.

ajtakfajn2

no v tomto sa nemusis bat, psychiatrov ani moc nezaujimaju nejake omacky, proste mu povies, ze mas depresiu, maniu, uzkosti, alebo vidis mimozemstanov, on ti urci diagnozu, predpise lieky a hotovo. prve sedenie trva okolo 20 minut, dalsie kontroly tak do 10. ak by si sa chcela vyrozpravat tak treba volit psychologa

ajatolah

pomaly 5ty rok sa zacne ze som licena u psychiatra.Kazdy psychiater je rad ak ma otvoreneho pacienta lebo tym psychiatrovi velmi pomozes aby ti nasadil vhodnu liecbu a zatriedil do diagnozy.preto povedz absolutne vsetko aj to co ti je neprijemne vsetko lebo na zaklade priznakov kt ta trapia vie ta zatriedit.nic nezamlc je to dolezite a vyliecit sa chces.Psychiater je pripraveny na rozne nezvycajne az bizarne priznaky.bud otvorena.cim skor navstivis psychiatra tym lepsie pre teba.nie je nic coho sa treba bat on je tam preto aby ta vyliecil a to vie len ked budes vo vsetkom uprimna.ludia maju rozne problemy a kazda diagnoza ma specificke sprievodne znaky preto je dolezite presne povedat co ta trapin na zaklade priznakov ta vie zatriedit.vela stastia