Rada RNG - lieková alergia

Príspevok v téme: Rada RNG - lieková alergia
knaja

Pred 12 dnami mi chir. narezali a vycistili hnisajuci atherom vo vlasoch a par minut predtym mi kozna predpisala Sumamed (poslala na chiru, ci to treba narezat)a do necelej hodiny mi zacala opuchat tvar, tesne pred zakrokom. Lekarka mi hned Dithiaden napisala. Doma potom zimnica, TT 38C, Ibalgin zabral aj od bolesti...no opuch dalej, tak vecer na pohotovost, Dithiaden aj Hydrocortison injekcne, nic moc, uz som v noci na oko nevidela...znova na obed Hydrocortison injekcne, vela som pila vody, ako mi kazala lekarka, nech sa telo vycisti. Nikdy som na lieky nebola alergicka, no na ten Sumamed (azitromycin)uz som. Po tyzdni sa mi urobil vysyp-ekzem v okoli lakta..teda skor to zacalo herpesom-kutik, potom 2 vyrazky na lici, potom podpazusie az k laktu-vsetko na tej lavej strane. Pritom ma svrbi hlavne chrbat, kde vraj nic nevidno. Dost to svrbi. Zacala som uzivat Kalcium od Tiensu, aj na chirurgii mi odporucili kalciove injekcie ci tbl. Ako sa zbavit svrbenia ci ekzemu? Tiez je asi telo otravene z tej jednej tablety Sumamedu, mozno aj z tej infekcie. Mam pit repik ci salviu ci aky caj na vycistenie organizmu? Dnes som vypila asi 3x4 dl repiku) V aprili som mala ist na arteroskopiu (AS) pr. kolena, ale vtedy mi tak velmi opuchol palec na pr. ruke (vraj panaricium), dali mi Augmentin na preliecenie a poradili prikladat laliovy kvet v liehu namoceny, no ziaden hnis sa nikde neprejavil, len mi v palci pulzovala bolest. Zrejme mam stale v tele nieco a potrebujem to zo seba dostat. Po AS som vyuzivala asi viac ako 200 ks Wobenzymu a nemala som ziadne komplikacie. Mam 49r.Dakujem za rady!

RNG

Pasovy herpes nemusi vzdy boliet. Moju zenu nebolel, ked ho dostala asi pred 2 mesiacmi na tvar a hrud. Dostal som ju z toho rychlo branim chaparalu(2 x 1 gram), extraktu z olivovych listov
3 x 300 mg oleuropein) a najma
cajom z chagy do ktoreho som zamixoval 15 gramov praskoveho colostra.
Tieto styri to poltacili za 8 dni(mala to rozlezene po celej tvari). Tiez bola u 3 lekarov(mne samozrejme neveri ved nemam diplom...)a dali jej 3 rozne diagnozy. Ale ked jej to zmizlo, tak zase na mna prestala pocuvat, prestala na 2 tyzdne brat doplnky a na tvari sa jej vyhodili znova asi 4 vyrazky, takze potom ma okamzite posluchla a vratila sa spat k menovanym doplnkom a za 3 dni to zmizlo.
Teraz berie mensie davky colostra a chagy a udrzobne davky extraktu z olivovych listov, lebo sa zda, ze to jej telo potrebuje zatial na obranu proti viralnym, co mala z nejakych dovodov znizenu.
Mozna zla crevna flora, kedze neberie probiotika ani mikrovklakniny na jej podporu.

knaja

najprv som mala kutik na pere, potom vedla na lici 2 nenapadne vyrazky, a potom okolo lakta zvnutra drobne pluzgieriky nahusto a dost riedko smerom ku podpazusiu a tam to iste. Tiez som na to myslela, ale to bude nieco ine...skor ako atop. ekzem. Od toho lakta k zapaastiu sem tam, niekde taky cerveny flak. Herpes by velmi bolel, zvysenu TT nemam, to ani tak nesvrbi ako viac chrbat, ako keby ma pod chviloo nieco slabo pichlo. Skor je to pod kozou. Jedna lekarka, ze to moze byt. Zakrok bol v utorok 21.10. a vysyp uzasi v sobotu, nedelu. Beriem to kalcium, kde je aj vysoka davka C.

llek

mna by zaujimalo ako tie vyrazky vyzeraju, ci ty nemas herpes zoster, teda pasovy opar. Podla tej lokalizacie by to aj mohlo byt. Alergia na lieky nikdy nie je takto stranove lokalizovana, vtedy je vysyp viacmej symetricky