Vztah a odlucenie na pol roka

Príspevok v téme: Vztah a odlucenie na pol roka
ivetka19

S priatelom sme spolu vyse roka. Vztah je dost burlivy. V minulosti som partnerovi dosla na to,ze si na nete vypisuje a flirtuje nielen s kamoskami,ale aj cudzimi zenskymi. Flirty boli aj dost perverzne. Totot sme nejak prekonali. Partner mi slubuje lasku az za hrob,spolocnu buducnost,chce deti. Vraj uz poslucha. Ked zacalo byt vsetko ok, zistila som,ze riesi pohovory do zahranicia. Vtedy mi povedal, ze si to len tak skusa a ze aj tak tu so mnou ostane. Lenze ako som predpokladala,dostal pracu v Irsku za dobry plat len na zastup pocas materskej dovolenky. Tvrdi mi,ze tam chce byt tak cca pol roka. Najprv som mu to odobrila,kedze evidentne potrebuje zit chvilu sam a starat sa o seba. U mna si nic nevazi,vsetko ma jak na zlatom podnose a este aj to ofrfle.Myslim,ze mu ozaj pomoze,ak si bude musiet sam varit, prat, zehlit, nakupovat.No odobrila som mu len tri mesiace. navyse,ratala som s tym,ze bude za mnou chodit kazde dva tyzdne. No vyplynulo,ze on chce za mnou chodit cca kazdy 1,5mesiac. Ked som sa ho pytala,ci su pre neho peniaze za letenky prednejsie,tak odvetil,ze v peniazoch to neni,ale ze chce nasavat kulturu krajiny,precestovat okolite mesta,studovat atd.A ze chce zarobit peniaze pre nasu buducnost. No co si o tom myslite? Ja si myslim,ze on je maximalny sebec,nevie sa chovat tak,ako sa ma chovat clovek vo vztahu. Nielenze ma oklamal,ked povedal,ze nikam nepojde a zrazu ide,ale navyse nie je ochotny za mnou casto cestovat.Vycita mi,ze ho nepodporujem a ze taka sanca sa neodmieta. No ja si myslim,ze je sebecky. ja by som sa pre neho aj rozkrajala, ale mne pride,ze on ma priority niekde uplne inde

Agnes989

Podla mna si ta nevazi a nezalezi mu na tebe. Vies ako to nakoniec dopadne? Teraz ti hovori, ze pride kazdy mesiac a pol, nakoniec dojde za celeho pol roka raz a potom ti oznami, ze sa mu tam paci a ze tam ostava. Vsak to robi aj doteraz - stale ta klame. Vobec si s tebou neplanuje buducnost. Ked som zila v Anglicku, mala som spolubyvajucich, parik, prisli tam spolu. Cely cas sa podporovali, stali pri sebe. Ukazkovy par. Preco ti ten tvoj nepovedal, ze planuje ist za hranice a ani sa ta neopytal ci by si nesla s nim. Nechaj ho ist, budete sa len hadat, zasluzis si niekoho, pre koho budes aj nieco znamenat.

odpovedam

podla mna ani jeden z vas nie je "ukazkovy". z toho, co citam, mi vyplyva, ze on si privela k tebe dovoluje, dava ti same prazdne sluby a ty mu veris, lebo mas malo sebadovery a radsej budes na chlapa nadavat, nez byt bez neho. nuz, cestovat hore dole raz za dva tyzdne je dost namahave. ja som tak cestovala za priatelom v minulosti tiez a casom sme usudili, ze to nema zmysel. stoji to vela a kontakt cez internet nie je kontakt.

Podla mna vsak mate problem inde a je jedno, ze tvoj priatel ide mimo. Vies, akonahle citis potrebu niekoho kontrolovat a obmedzovat mu slobodu, to nie je laska. Nic v zlom, ale mat taky vztah, hned ho ukoncim a popremyslam nad vlastnou sebauctou.

embryo

peniaze casto stoja vela, az prilis vela... ;-)

nedavno tu bola podobna tema, paradoxne tiez s Irskom, mozes si prebehnut par nazorov...

www.zdravie.sk