Mam ho rada aj ked sme sa nevideli

Príspevok v téme: Mam ho rada aj ked sme sa nevideli
black_angie4

Ahoj, rada by som pocula vás nazor. Zoznamila som sa na nete so skvelym muzom.sme si pisali niekolko mesiacov len potom sa zrazu odmlcal. neviem co sa stalo a takisto viem ze mi nedlzi vysvetlenie ked sme sa ani osobne nevideli. Lenze ja som sa zamilovala ani neviem ako. Mam ho viac ako rada. Su to viac ako 2 mesiace. A ja neviem na neho prestat mysliet, cim dalej tym viac mi chyba aj ked ho poznam len cez net. Velmi som si ho oblubila. Neviem co s tym co k nemu citim. Mozno by sa mi dychalo lahsie keby to vedel a mozno by sa lahsie zabudla..neviem ci by to mal vediet. Ale mne by bolo lepsie keby vedel aspon...

black_angie

viem ano rozmyslala som nad tym, ako mali sme sa aj predtym este vidiet ale nevidalo kvoli dialke.mala som pocit ze sa chce stretnut len sa proste nieco stalo asi neviem. nemyslim si ze mi klamal, pisali sme si vyse pol roka a vsetko bolo fajn

embryo

black_angie: skusala si sa zamysliet nad tym preco zdupkal pred vasim prvym stretnutim a prestal ti pisat?

lebo ti neustale klamal a pisal to, co si chcela aby ti pisal... vedel, ze pri stretnuti by si na jeho klamstva prisla a tak zvolil zbabely utek

black_angie

Ondrej_333:
Navrhy na stretnutia boli, uz sme boli dohodnuti na stretku ale on potom zrazu bez nicoho prestal pisat. Vsak si cital. Mozno mas pravdu a zalubila som sa do pisania, uprimne sama neviem. Stalo sa mi to prvy raz. vela krat som mu chcela este napisat ale navrhnut stretnutie ale po pravde nemam nato odvahu, obavam sa reakcie ak vobec nejakej z jeho strany. Povedz mi ty akoby si reagoval keby ti zena napisla ze ,, mam ta stale rada a chybas a ak som ti ublizila mrzi ma to "...
lenze ked mu nepoviem co citim bude ma to este dlhu dobu trapit takto by som aspon vedela ze som to posledny raz skusila. ale niekedy mam pocit ze ked to urobim iba viac ponizim svoje city. najradsej by som vedela pravdu a bol by pokoj..

Ondrej_333

black_angie
Preber sa do reality. Si zaľúbená do písania a nie do človeka. Vôbec nevieš, kto je na druhej strane. Ak je to chlap primeraný Tebe a chce Ťa aj on, už si mala mať x-návrhov na reálne stretnutie.
Budem teraz sprostý, ale možno to skôr pochopíš, prečo sa neozýva:
1. doniesol zlé známky a má teda na PC zaracha
2. v domove dôchodcov neplatia za net a preto ich dočasne vypli
3. manželka sa naštvala, lebo stále vysedáva na nete a zabavila mu notebook
4. zblbol vás viaceré a teraz má málo času, nie si ešte na rade
Ešte raz prepáč za priamočiarosť.

Neodsudzujem zoznamovanie cez net, považujem ho za rovnocenné pre prvý kontakt, ako oslovenie na ulici, v buse, fitku, bare....
Je to pohodlné, rýchle, veľký výber, okamžitá selekcia - názorovo sedí/nesedí, fotka OK/ani za svet - nemusíš precestovať x-kilometrov a stratiť more času, aby si to zistila.
Ale virtuálny kontakt musí prejsť do reálneho - inak strata času. Je to to isté, ako keby si sa mesiace, každé ráno v buse usmievala na nejakécho chlapca, zaľúbila sa do neho a namýšľala si, že on urobil to isté.
Za mojich mladých čias sa tomu hovorilo "platonická láska". Teraz sa to transformovalo do "virtuálnej lásky"
Určite sa mu ozvi a navrhni stretnutie, hneď uvidíš na čom si ... Veľa šťastia

black_angie

Lepsie by mi bolo keby to vedel a radsej ma otvorene odmietol. Nemam rada ten pocit neistoty. Za pokus nic nedam budem spokojnejsia ked to aspon skusim. Myslienka na neho mi neda. Bude mat meniny napisem mu v ramci toho len jasne co citim. Bud to bude brat do uvahy a vyjadri sa alebo nie

ejha

No mozno aj vie, obidvaja sme si navzajom tak kamaratsky povedali, ze sa mame radi ale nejako som mu nejake "city" nevyjadrila, ze by som ho "lubila" alebo co, ale aj tak to beriem, ze to nie je skutocne, je to iba na tej virtualnej urovni a bola by som sprosta keby som to brala nejako vazne i ked pravda je, ze som sa ho uz pytala, ci by sa nechcel stretnut ale to bolo uz davno, mozno pred polrokom a on nechcel, ze sa boji alebo co a odvtedy som sa ho to uz nepytala, aj ked stale by som ho urcite velmi rada spoznala aj nazivo, to by som neodmietla :)

5.5 elsa

black_ tak si zasa obľúbiš niekoho iného tam ich je na tom nete napísať mu to môžeš ale neviem načo tam ich je na tom pokeci oni tam väčšinou idú len pokecať ale hľadajú sex nič viac nájdu sa možno aj normálny ......