Odlucenie na dlhsiu dobu

Príspevok v téme: Odlucenie na dlhsiu dobu
Marian555

Boli ste niekedy odluceny od partnera na dlhsiu dobu 2-4 mesiace? Dokazali ste to vydrzat? Partnerka uvazuje, ze pojde v lete do USA. Rozmyslal som, ze pojdeme spolu, priatelka by aj chcela aby som isiel s nou. Keby som nesiel, tak by mi chybala, 3-4 mesiace je dost dlha doba, byt bez milovanej osoby. Ono na tychto vyletoch sa clovek stretava s roznymi ludmi a hlavne mladi a nezadani si chcu uzit. Znamy mi rozpraval, ze jeho partnerka bola tiez takto, a jeden chalan sa o nu pokusal, dokonca sa aj bozkavali. Pritom vedel, ze je zadana. Celkom mi to vrta v hlave. Priatelke verim, ale ti chlapi byvaju doterni a neodbytni.

RNG

Akekolvek odlucovanie pracuje proti dobrym vstahom. Ale naozajstna laska a priatelstvo to vydrzia, len pochybne hormonalne "slamenne ohne" horia prikratko na to aby vydrzali, kde sa na ne "stale nepriklada".
Preto v minulosti mnohi starsi ludia radili mladym aby sa odlucili na cas, to bol test na to, ci je to naozaj dobry vstah alebo len chvilkova pritazlivost, riadena najma hormonami.

Cariboo

Jasne chodte spolu,nechapem nad cim uvazujes :)
paci sa mi ako si to v zavere zhodnotil:"...ale ti chlapi byvaju doterni a neodbytni". :D
asi tam predsa len nejaka pochybnost z tvojej strany bude, bud jej veris alebo nie,vtedy nepomoze ani ak ju budes strazit kamkolvek pojde

novacikt

urcite by som isiel snou, a idealne sa uz nevratil, aj ked USa nemam absolutne vobec v laske, lebo..
no to je jedno.
teoriu "co nas nezlomi, nas spoji" neznsam
preco?
kto chce, zlomi vsetko, staci nalozit viac kg vahy.
vsetko ma svoj bod zlomu, tak naco riskovat..
ale opakujem, v tomto som velmi konzervativny.
keby mame lamat auta, alebo tie spominane ocelove tyce, tak prosim, tam mam zas ja bod zlomu extremne posunuty.
tyc si kupim novu, ale vztah nie.

Marian555

Hej mas pravdu Slobodna. Spolocne zazitky su k nezaplateniu, ci pekne, ci zle. Clovek ma potom na co v starobe spominat :)

Slobodna

Tak choď s ňou a užijete si to spolu. Budete mať spoločné zážitky, spomienky. Vieš čo vzťah posilňuje? Práve to spoločne prežité - dobré ale aj to zlé.
Ešte raz opakujem, ak môžeš, choď s ňou. Určite sa aj ona poteší, že to spolu zažijete a bude sa po tvojom boku cítiť aj bezpečnejšie v cudzej krajine.

Slobodna

Určite choď s ňou ak máš tú možnosť. Odlúčenie na tak dlhú dobu vzťah veľmi preverí, buď ho posilní alebo zničí.