Problem s motorikou

susisusi

tak tak, urcite to nie je v poriadku, myslim si, ze to nie je dobre zanedbat, neurologicke problemy sa niekedy tahaju roky a ignoracia ich nevyriesi... drzim palce

5.5elsa

susisusi preto rada chodím k neštátnym lebo tam sú tieto výhody a jasné je že akútne prípady berú ihneď zasa nechodím za päť 12,ale za ten týždeň ma objedná jedine čo som išla k zubárke akútne lebo som dostala dobrý zápal tak to ma zobrala ihneď,,,,určite by mala ísť k tomu neurológovi už tam mala ísť dávno potknúť sa len tak spadnúť do niečoho vraziť nie je len tak

susisusi

ja to robim aj u nestatnych a este sa mi nestalo, ze ma poslal prec. ale je pravda, ze som tam sla s akutnymi zalezitostami, cize bolo jasne, ze potrebujem daneho lekara hned a zobral ma. toto je chronicke, mozno ta ziadanka bude potrebna. ale ako hovorim, staci zavolat priamo doktorovi a skusit sa spytat, ci staci len dojst. mne vzdy stacilo.

5.5elsa

susisusi tiež to tak robím ale ja chodím k neštátnym doktorom keď niečo potrebujem tam sa stačí len objednať ale u štátnych neviem

susisusi

oficialne zrejme hej, no ja toto nariadenie ignorujem - vacsinou si zavolam danemu lekarovi, popisem co mi je a ci mi pomoze a ak hej, rovno tam dojdem. ziadanku som si nepytala riadne dlho :-)

5.5elsa

susisusi tiež som jej to chcela poradiť ale nepotrebuje tam náhodou nejaké odporučenie od obvodnej teda praktickej lekárky ?

5.5elsa

ja neviem čo to je :) ale až berieš nejaké lieky a sú tam nežiaduce účinky nejaká slabosť či točenie hlavy alebo niečo podobné tak je jasné že to je s toho