Odišiel do Talianska a nič mi nepovedal..

Príspevok v téme: Odišiel do Talianska a nič mi nepovedal..
Romi 1415

Mám 22 rokov, a mala som 36 ročného priateľa (rozvedený, 1 dieťa) . Mali sme spolu krásny, veľmi intenzívny vzťah, 4- mesačný vzťah.

Až jedného dňa 21.9.2014 odišiel zo Slovenska, a nikomu nič nepovedal, ani mne, ani jeho mame, dcére, nikomu .... Mal síce nejaké dlhy, o ktorých som nevedela, tak evidentne preto aj odišiel zo Slovenska. Ale nejde mi do hlavy, prečo tak náhle ..zo soboty, na nedelu sme boli ešte spolu v Piešťanoch na pobyte, a všetko bolo fajn, potom v nedelu o 17:00 hod. ma vyhodil doma, s tým, že za nejaké dve hodiny by sme ešte mohli ísť niekam von .. volala som mu už o 18:00 hod, no už vtedy ma nezdvíhal, 5 krát som mu volala a nič. Na ďalší deň som mu zase volala, a už bol vypnutý. Nikto nevedel kde je, čo sa mu stalo, až po dvoch dňoch sa ozval sestre, ktorá žije v Taliansku , že ide tam ... došiel tam so slovami, že na Slovensko sa už nikdy neplánuje vrátit ... je mi z toho na nič, nespím, nejem ... keby mi aspoň smsku napísal pred jeho odchodom, aspoň keby mi niečo povedal ,...no on nič, doteraz sa mi neozval (už je tomu týždeň) . Nie len mňa tu nechal, ale aj jeho dcéru ..... nezvládam celú túto situáciu, stále iba plačem , neviem sa pohnúť ďalej .... nerozumiem tejto jeho reakcie , ako mohol len tak odísť , neozvať sa mi, veď ma ľúbil ako koňa, som si toho vedomá, bolo to cítiť z jeho slov, dotykov, činov .... nezvládam to :(

Agnes989

Tak asi ta fakt lubil ako kona ked ta takto opustil. Poplaces si, casom preboli a najdes si niekoho, kto si ta bude vazit a nebude s tebou jednat ako s tym konom. Napriek svojmu veku je totalne nevyzrety a sprava sa horsie jak decko, nema ziadne normalne citove vztahy ani k tebe, ani k svojej rodine, ani k dcere. Naublizoval kope ludom a bolo mu uplne jedno, ze sa jeho najblizsi pojdu strachom zblaznit co sa mu stalo a kde je, ci este zije. Totalne nezodpovedny chlap a na zivot absolutne nevhodny. Poplac si a zabudni. O nejaky cas ked city vyprchaju a zostane len rozum budes vdacna ze si sa ho zbavila.

flegma

ked ty sama nevies, preco to urobil, cakas, ze ludia tu na fore to budu vediet?
casom to preboli a potom si radsej hladaj niekoho blizsie k tvojmu veku