Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

Agnes989

Takze ty si si uzival, nezaujimali ta baby a ich city, len ich tela. Teraz sa ti vsetko vratilo a este vrati, kedze si sa zalubil do manipulativnej mrsky ktora ta dobre vytrapi a vrati ti to, co si vsetko spravil tym druhym. Je to uzasna manipulativna potvora, ako ja ju na jednej strane aj obdivujem lebo cez chlapov toho vie dosiahnut strasne vela a od kazdeho si vezme len to, co jej vyhovuje. Vie chlapa tak zblbnut, ze jej zobka z ruky a nevadi mu, ze vlastne len stoji v rade na jej krasne telo a je len jeden z mnohych. A ak aj vadi, tak to moc neriesi, lebo pre jej krasne oci a obdivne slova s nou ostane a necha sa vyuzivat naveky. Je to proste mrska sikulka.

Iveta Michael

Sokky

možno by si v tejto fáze keď to už emočne nezvládaš mohol vyhľadať psychologickú poradňu aby ťa usmernili ... psychológ je profesionál a odborník a ten by ti pomohol zorientovať sa v tomto marazme ..

potrebuješ niekoho kto by ťa nestranne podržal a podal pomocnú ruku, zrejme máš citlivú povahu a troška ti to prerástlo cez hlavu .. ( ona sa nevie - nechce ?) rozhodnúť a tvoj plač - no katastrofa v ubolenej duši

.. nech je ako chce je to manipulácia z jej strany jak hovado :) verím však že to prežiješ bez ujmy a postupne sa z toho dostaneš,drž sa!

Sokky

Multilevel súhlasím s tebou vo všetko aj nad tym uvažujem ale fakt neviem sám co chcem moc veľa takýchto vztahou som prežil... Áno mám len 18mozn si myslíte ž e ešte nič neviem ale neni to tak bohužiaľ som nikdy nedostal taku ochotu ako som dostal od nej a nikdy som nebol ani zaľúbený skôr Som si užíval a netrapil sa tým ze som stratil babu ani som to neriešil iba teraz to bolo iné v kuse som ju rád vidaval pomáhal jej ona mne stretnutia iniciovala ona zväčša ja som jej iba povedal ci mam alebo nemám čas vôbec som nebol tak namotany až po tom čo išla do Talianska a predtým než išla mi povedala ze chce byť už len somnou ze tam v taliansku jej bude tak dobre ze ani na neho nepomysli ze je to sviňa ..... No a ako sa vracala a vlastne vrátila tak sme boli vonku a vravela ze stále sa nerozhodla a mňa to tak zarazilo ze som sa rozplakal lebo som vedel ze ju pomaly strácam .... Tým že mi povedala ze ide do Egypta s ním má dostalo snažil som sa to prekusnut ale nešlo to musím na ňu v kuse myslieť ale už to je lepšie bohužiaľ sa neviem zmieriť s tým ju stratiť. Aj keď viem ze to musím urobiť

Iveta Michael

Sokky, ty si podľa môjho názoru dobrý,citlivý chlapec a vôbec nemám v úmysele ťa kritizovať ..

.. no mne sa veľmi páčilo to čo ti napísala kaffikk - včera, 22:43

to je podľa môjho názoru postoj hodný dobrého psychológa, ale je mi ťa trochu ľúto a súcitím s tebou,v takom mladom veku to s tebou .. hádže,, v tvojom vnútri zaľúbeného chlapca ale čo ti mám povedať?

musíš sa mať na pozore, buď opatrný chlapče ..

MultiLevel

Na jednej strane opis toho, aky ma chuderka vztah nanic, na druhej strane neschopnost 6 rokov sa rozist. Alebo len pohodlnost? Chlapec, mne znies ako rozumny chalan, ktory prosto narazil na nespravnu babu a zalubil sa.....nechces to radsej s nou ukoncit a najst s niekoho, kto ta bude milovat, kto si bude vzdy stat za svojimi nazormi, skutkami, nechces radsej niekoho, kto bude vediet CO CHCE? Niekoho, kto bude mat vo svojich citoch jasno, niekoho, kto nebude 6 rokov zaprdeny v nejakom nezmyselnom vztahu? Uvazuj...... :)

Sokky

Práve že naopak pomáhate mi a veľmi. Viem zniem ako idiot že stále som v tom že ma neklame alebo podobne. Ale uvedomujem si to že to tak zjavne je. Bol som moc naivný no uvidím keď sa vráti nehovorím že určite už ju nadobro vylúčim zo života ale bude to hnusný proces. Ďakujem a stále očakávam ďalšie odpovede možno toto už niekto aj zažil :)

Agnes989

No vidim ze tebe nijake rady nepomozu. A preco si asi myslis ze s nim tak dlho je a nechce sa s nim rozist ked je ten najhorsi na svete? Urcite ma z neho vyhody o ktorych ti nepovie, to by narusilo jeho obraz v tvojich ociach, ktory ona sama vytvorila. Vidim, ze ta ma uplne obtoceneho okolo prsta a ty jej zobes z ruky, dokonca aj ich dovolenku dokazala prekrutit tak, aby to vyzeralo, ze je to pre nu vlastne strasna tragedia, ze tam musi ist. Ze sa tam bude urcite nudit, on ju tam bude urcit bit, ale aj tak sa neda inak, proste tam musi ist.
Chces radu ako dosiahnut to, aby ho opustila a mala len teba, dam ti ju. Ked sa vrati z Egypta, pozvi ju na Seychely. To je iny tromf ako nejaky obycajny Egypt. Tam sa o nu staraj ako o princeznu, nos jej ranajky do postele, masiruj jej nozicky, plat jej welness a masaze, nech nemusi ani prstom pohnut. A ked sa vratite, kup velky luxusny byt a pozvi ju, nech ide byvat k tebe. Ja myslim, ze by v tom bol cert aby nesla. Urcite pobezi s radostou a budes ju mat len pre seba (aspon kym sa za tebou nezavru dvere). A neopovaz jej niekedy protirecit, niekedy sa s nou nedajboh pohadat, to vies co sa stane, vrhne sa na prveho fesaka ktory po nej hodi ockom a zvedie ho. V postielke mu bude plakat o tom, aky je on uzasny a aky si ty hrozny a on sa bude roztapat od blazenosti ze ju moze zachranit a bude kut plany, ako vyrvat z tvojich pazurov. Vela stastia, podla mna mas pred sebou krasny zivot.

Sokky

Ďakujem za ďalšie odpovede a čakám ich viac. Máte fakt pravdu vo viacerých veciach ale ako Som povedal nevazil si ju a to myslím fakt tým že ju zobere do Egypta co bola pre neho sluzobka tak to neni asi tak super. Ku tomu za tých 6 rokov co boli spolu mali veľkú krízu ktorá sa stala tým že ju v ničom nepodporoval robil si z nej srandu a ako opitý jej volal a nadával. Potom sa jej po trištvrte roka ospravedlňoval ze si to uvedomil a zase boli spolu .... Chvíľku to bolo ze vraj fajn ale zase to začalo a bojím sa ze jej ublíži. Začína jej hovoriť ze je tlsta a ak pribere 4kg tak je koniec, keď si kúpi popcorn alebo čo tak vraví ze ci chce byť tlstejsia alebo čo nepodporuje ju neváži si ju. Predtým než sme sa dali dokopy sme spolu dlho pracovali v Bare a bol som jej iba ako kamarát keď pracovala ona a ja som mal voľno tak som ju šiel pozret ona to isté spravila pre mňa chodievali sme von ako sme boli spolu tak sme tiež chodievali von užívali si v posteli to nebol len sex rozprávali sme sa zaspali v náručí a podobne pomáhala mne a ja jej .....