Z vegetariána všežravec

Príspevok v téme: Z vegetariána všežravec
natalli115

ahoj, po roku a pol prísneho vegetariánstva som sa rozhodla, že mäso opať zaradím do jedálnička ( dôvodom je naberanie svalovej hmoty) . Tri dni po sebe som jedla kuracie mäso asi 200g a pár plátkov šunky. Je mi hrozne. Brucho mám ako balon, pás mám o 6cm väčší ako zvyčajne. Stále mám vetry, strieda sa mi hnačka so zápchou. Myslíte že to môže byť tým mäsom ? SOm zúfala, dlho mi trvalo, kým som sa odhodlala jesť opäť mäso, rozmýšľam že to asi nechám tak, a budem pokračovať vo vegetariánstve

Suverko

Co tak ostať vegetariánkou... ? Svalovu hmotu naberes aj pekne bez mäsa, a bude ti ovela lepsie... Je to mýtus že mäso je dobré na bielkoviny --- napríklad také Arasidy maju až 3x viac bielkovín ako brančové mäso... + ovela viac energie a ovela lahsie stravitelné, a to že mäso je potrebné na kosti je este vacsi mýtus --- kosti su z vápnika, a to mäso ani neobsahuje, mlieko je ako-tak na kosti zdravé, no taký mak má 4x viac vápnika jak mlieko...
Treba cvičiť, mäsom si len doseres život.. :)

natalli115

viem, že mäso by som mala jesť len so zeleninou, ale dala som si k tomu ryžu , lebo som ptoste mala na to chuť

nebojsa

ja som tiez bola uplna vegetarianka asi 8 rokov ( neviem, ako som mohla robit taku hovadinu). ja som si potom dala raz za tyzden rybku. potom kuracie masko plus. a tak asi po mesiaci som sa tak riadne masovo rozozrala a nemala som problemy. mozno si trosku zhurta zacala a ano presne tie pocity v brusku,naduvanie a problemy so stolicou mas z toho. trosicku uber prvy mesiac a bude to vsetko ok. rozhodla si sa spravne, aj co sa tyka krasy postavy.