Rodina? Ci nie?

Príspevok v téme: Rodina? Ci nie?
jacki

Ahojte ja som sem uz pisala no rozhodla som sa sem znovu napisat,lebo neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Mam priatela sme spolu 3roky velmi si rozumieme a mame sa radi.Rozumiem si aj s jeho rodicmi su v velmi dobri.No neviem co si mam mysliet o ostatnej ich rodine.Priatel bol teraz s rodicmi u ich babky na dedine,kde este okrem nej byvaju aj priatelovi krstny a jeho bratranci.Je to velmi krasna krajina (nebudem konkretizovat)maju tam aj rozne pamiatky.Priatel ma tam velmi chcel zobrat,a vsetko mi to tam poukazovat.Kedze to patry jeho babke priatel sa jej opytal ci ma tam moze priviezt na vikend,nakolko aj bratranci maju priatelky a aj jeho sesternice frajerov a oni tam chodia pravidelne a su tam ako doma su tam skratka vitany.Len akosi ja tam nemozem prist.Ked sa priatel babky pokazde spyta,ci tam mozme prist,ze aj on sa chce so mnou pochvalit,tak jeho babka kruti hlavou a povie,ze nie.Priatel je velmi nahnevany kvôli tomu a aj smutny.A aj mna sa to trosku dotklo,pretoze s jeho babkou som sa uz spoznala a vraj som jej velmi velmi simpaticka a povedala o mne,ze som velmi velmi dobre dievca a k priatelovi sa hodim a priatel mi este povedal,ze sa vyjadrila,ze by uz chcela aj pravnuca.Priatel mi stale hovori,ze uz aj ja patrim do rodiny,ze to povedali aj jeho rodicia,no mne to tak nepripada.Ak teda patrym uz aj ja do rodiny tak je to potom velmi cudne,ze vzdy ked sa jej priatel spyta,tak pokyve hlavou a povie ze nie.A pritom je to naozaj take velmi cudne pretoze ani jeho bratranci niesu zenaty s tymi ich priatelkami a tie tam mozu chodit a su tam ako doma iba ja nie. Trosku sa ma to dotklo a je mi to aj trosku luto a pride mi to aj take nespravodlive.Priatel mi povedal,ze ma tam zoberie,ked budeme manzelia no ja som mu povedala,ze ja nebudem ani potom chodit niekam,kde neviem z akého dovodu ma nechcu,a asi tam niesom vitana.Neviem co si mam o tom celom mysliet.No je to take trapne.

jacki

Vies Girl trapi ma to,lebo skutocne neviem preco ma tam priatel nemoze priviezt chcela by som sa tam ist pozriet lebo mam velmi rada prirodu a pamiatky nespravila som ich babke nic takze ma to velmi velmi trapi a som z toho smutna.A je mi to aj take trapne,lebo ked budeme mat s priatelom svatbu a pride na nu aj jeho babka a ta ostatna rodina tak ako to bude vyzerat ja im budem cudzia a oni mne tak isto no proste je to take...

jacki

Ahoj Girl ano mas pravdu,len vies je mi to take hlupe a mojej osoby sa to trosku dotyka.Priatelky jeho bratrancov tam maju dvere stale otvorene a su tam ako doma a ja neviem z akého dovodu ma tam priatel nemoze priviest.

Girl789

Kašli na to nebudeš predsa chodiť s jeho babkou ... a s ním .. Tak nechápem kde je problém ako chápem ze to človeka urazí ale skutočne to neurazí teba ale ego.. takže.. a priateľ ako to opisuješ ťa ľúbi a to dôležitejšie