Dnesne vztahy

embryo

Tak kde je problem, ked ti ziadna zena za to nestoji?

Nemyslel som, ze mas menit to co mas rad, to je nezmysel. Musis zmenit svoj postoj k osobam opacneho pohlavia.

Preco hladas dievca, ked ich neznasas?
Len klames sam seba ;-) Tvoja nenavist prameni z tvojej frustracie...

Flaarik

Meniť sa? Svoj temperament introvert, flegmatik, melancholik to určite žiadna my za to nestoji, ziadna laska neexistuje. Mat tak prachy asi si kupim radsej Ancu. Je to menej stresujuce ako x razy sa hovadit na rande na kave a pretvarovat sa ze mam rad zvierata, vestenie, sport a take kraviny ked ja mam rad PC hry, pozeranie dokumentov a gaucovy styl zivota. Nemam rad dajake lietanie po vonku.

embryo

Flaarik: hladas chybu tam kde nie je... Skus sa na sebou zamysliet a zmenit sa. Az potom sa zmeni svet okolo teba ;-)

Preco vlastne hladas dievca, ked ich neznasas?

Flaarik

Ja neodmietam, odmietaju oni a mam toho akurat dost, slusny chalan sancu nema kdo je introvert a bez prace neni v kurze. no a co mam 21 rokov zachvilu 22 rokov som panic koho to zaujima, dievcata tazko kdo je panic im neni dobry, a kdo slusny tiez. Takze mysel je dost otvorena.

ivana456

flaarik, tak to si si urobil bludny kruh: ty ich neznasas za odmietanie ..
Tazko akceptovat svojho odmietaca. Z toho sa laska nevyvinie.
Snazila by som sa nepausalizovat. Otvorit mysel a nesudit pred poznanim.

Flaarik

Tu na v meste sa najst vztah ani neda, ja nechodim pomaly nikde nema to zmysel, a som hlboky introvert takze oslovanie a sedenie v kaviarnach ma nebavi. Takze ako ja najdem dievca to fakt neviem. Normalne dievca introvertne nepoznam, a co nech sa snazia je rovnost pohlavii, beztak ja dievcata neznasam za odmietanie.

ivana456

Lolar, nie si divny.
Je to sympaticke, co pises.

Suhlasim s tebou, ze by bolo pravdivejsie povazovat lasky 17-rocnych za lasky 17-rocnych a neprezentovat ich ako vazne vztahy. Ale zasa, ved oni vedia, ze ako je to naozaj. Ak povies dievcatu, ze trocha ju mas aj rad a inak ide o nacvik, no - dostanes ju do postele?

ollla

Pozri a prečo sa do toho staráš kto kedy začne? Keď tebe to vyhovuje neskôr, ok, všetci sme predsa iní.

Ja som začala skoro pretože som to potrebovala. Nie som primitívna, zaujímam sa o svet okolo seba, čítam knihy, vzdelávam sa..keď chceš, môžem toho vymenovať aj viac. Jediné je, že som to potrebovala skôr. Ale uráža ma, ak niekto má utkvelú predstavu o tom, že každý, kto s tým začne skoro je automatický sprostý a nezodpovedný.

Multirealist

Dnešné vzťahy: v skratke...Dnes ide vo vzťahu o sebavedomie, je málo výnimiek, ktoré potrebujú lásku a majú emócie. Ten kto má sebavedomie, respektíve každý máme, ale, opravujem sa, ten, kto má EGO, či už dievča alebo chlapec, ten nepotrebuje seberovného alebo rovnakého egoistu akým je dotýčný/á sám, ale toho menej sebavedomého (škarede povedané sprostejšieho). A už vôbec egoistovi netreba šťastného, dobrého vysmiateho človeka...lebo to egoistu ubíja, keď je jeho partner šťastnejší než on...Takto to bohužiaľ je, aspoň ja som sa s tým stretol, takže je to iba môj názor a vaše názory Vám určite brať nebudem! A neide len o egoistov...v skratke,ide aj o gádžov s BMW, vyholenou hlavou a značkovým oblečením alebo zlatokopkamy...vlastne takí ľudia akých som vymenoval, stoja za tou nepravou ''láskou''. Veľa ľudí berie aj lásku ako za...ť si alebo ide aj o materiálne hodnoty...ale to je asi tak všetko.