Už nevládzem, a to nemám ani 18..

Príspevok v téme: Už nevládzem, a to nemám ani 18..
SomNaNervy

No kde mám začať... žačnem s tím, že TU si vybijem hnev! ak si toto niektorí prečítate, dúfam že takéto skúsenosti nemáte, ale poradťe mi čo mám robiť, veď preboha toto sa už nedá :(

Vždy sme boli úžasná rodina, až keď to začalo škrípať medzi mojimi rodičmi a starými.. no nechcem to tu rozpisovať, problém je momentálne v inom....

dnes, ako inak sa moji rodičia znovu pohádali. No... nedávno som sa začínala dozvedať o minulosti. Že vraj môj tatko mal minúť 5,000sk "vytratiť" pred svadbou s mojou mamou. Okej, toto neriešim lebo aj tak by mi povedali že ma to nezaujíma.

Stále som si myslela že moji rodičia sú najlepší na svete, mama je úžasná, pobavím sa s nou, môžem jej povedať hocičo... tatko ( sorry že nie tatinko!!) ten je netíkavka,ani sa ho nemôžem dotknúť, v poslednej dobe keď už som vyspelá no ako tomám nazvať niesom krpec sa ku mne chová ako k telatu! :(

stále keď niečo poviem tak hovorí aká som múdra, a to moje "ale dobre" a nadávami, niekedy aj urážky že som lenivá a nič nerobím. Tomu kokotovi sa nič nelúbi! ježiš leze mi už na nervy nenávidím ho, znechutil sa mi ( zachvíľu vysvetlím) a stále mi pozerá kurva na zadok!!! je mi to nepríjemne a vždy keď sa otočím tak sa strašne kuká inam, ja fakt neviem či mám nosiť uterák cez riť!!!

zarába 1,200 € a mama 400€ samozrejme 100€mimo.. keď toto počujete tak si tvrdíte že sme milionáry...určite... všetky peniaze dávaju na hypotéku( nechcem sa k tomu vracať prečo a ako) každopádne ledva niekedy nám ostane 30€ na celý mesiac. AKO SA MA Z TOHTO VYŽIŤ ?!!!!!!!!!!!!!!!

druhý sa stažujú že je ťažké vyžiť z 500€ tak čo potom do piče máme hovoriť my?! :(

na to, že niekedy nemáme dosť penazí vždy mám všetko, vždy mám čo jesť, vždy mi kúpia nové oblečenie aj keby nemali z čoho.. proste nikto v škole nevie o takýchto problémov.. a niesom sama ktorý takto žijúú..

NO TERAZ sa dostávame k veci.. V poslednej dobe skurvený tatko ojebáva moju mamu s peniazmi.. raz vytiahol pričom nič nezaplatil a nechce povedať kam ich do piče tie peniaze dal.. sprepáčením bodaj by ho šlaktrafilo...

Chcela som zostať len s mamou, veď ona je úžasná a vyžiť by sa určite dalo... ale preboha nemôžem jej povedať aby sa rozišla s hentým... najradčej by som mu vynadala a povedala mame čo si o nom myslím.

"Skurvený, vyjebaný úchyl hajzel idot klamár" ......
samozrejme že to nieje pravda no... klamár je určite, keď nepovie pravdu.

už sa to v živote nezmení ani môj názor naňho. a budúcnosti, ak budem mať dobrú prácu tak zoberel mamu niekam do ameriky kam som vždy chcela ísť, a on nech si tu zhnije debilný kokos.

PORADTE mi, čo mám preboha robiť? ako sa mám s tím vyrovnať? keď má prísť výpis z účtu račej by ho roztrhal ako keby mal mojej mame ukázať pravdu..

musím povedať že niekedy je ok ale to už málokedy... samozrejme stojim s mamou

čo mám robiť? to čo si o nom myslím nikdy by som mame nepovedala... prosím vás o normálne rady a nehovorte ako môžem niečo takého hovoriť na tatka... ale keby ste boli v mojej koži.. chceli by ste ho zabiť

donnamay

ahoj, ludia co ti tu napisali mali v niecom pravdu - ty s tym nemozes urobit nic....ale ich pristup ma trochu zarazil, absolutne bez naznaku sucitu....to bude mozno tym, ze nevedia ake to je, tiez to poznam, rodicia sa hadaju cely zivot a kvôli ich neporozumeniu trpime aj my, je to hrozne, jedine co mozes chytit do vlastnych ruk je, ze pockas a odides ked budes moct, viem neni to jednoduche opustit mamu, ale takto je to na nevydrzanie, fakt viem to z vlastnej skusenosti :)

Prezyvka55

somnanervy no to vec tvojich rodicov, co s tym spravis ty nic? Ano ja si mozem vybrat hockolko penazi. Ale tak normalne sa vieme dohodnut so zenou ze zaplatim hento tamto. Ale inak jej nereferujem ze aha teraz som si kupil topanky alebo ze som si kupil nieco do pocitaca alebo take. Ani ono mne ked si ide nieco kupit pohoda.

To je problem medzi nimi ze si to nevedia vydiskutovat nie tvoj a ty s tym nic nespravis ani nemas pravo sa do toho miesat.

kablica

mila moja, toto je na tvojej mame, aby to riesila, nie na tebe
tvoja matka musi mat na svojho manzela paky, ako zariadit financovanie domacnosti, nie ty, ty s tym neurobis vobec nic

somnanervy

Lenze vies keby mate vy platit nieco z napriklad tvojej vyplati ... A ako kazdemu nieco strhaju.. A on vyberie vsetko aj to co tam mal nechat a potom tych 300€ strhnu z manzelkinej a ona zisti ze vlastne nema vyplatu tak co by ste potom robili?!! Povedali by ste to ? Asi tazko

somnanervy

A to znamena ze ked ja budem mat 1000€ on si ich moze vybrat ze? Sak nemam 18 co sa staram ze? Okej..ocividne nevies lebo som nepovedala vsetko ale ani sa mi to pytat nechce. Ja tie 2 roky vydrzim

Prezyvka55

somnanervy to neries to je jeho vec ako co zabezpeci co a kedy poplati, to nie je tvoja starost ani zalezitost.

Prezyvka55

somnanervy :D odkedy panuje nazor ze cestovne prispevky a rodine pridavky by mali rodicia vyplatit detom naruku cash? mas odvoz alebo listok do skoly? mas, mas co jest? mas. mas kde byvat? mas.

Mile deti :) financie vasich rodicov su financie vasich rodicov. Ak budete mat raz vlastnu vyplatu a vlastnu rodinu potom si rieste svoje financie sami. Dovtedy prosim, nechajte tuto starost na rodicoch.

somnanervy

No vies lenze oni to maju tak ze moze vyberat aj z maminej.. A to ked nic nezaplati je v poriadku? To sa nema starat ? Ked niekoho zavru alebo exekucia? Uz na nic ine nemyslim ...

Prezyvka55

Mimochodom ja mesacne miniem xyz eur a nespovedam sa zene ze naco som to minul a ona tiez. A mame vlastne ucty este k tomu vsetkemu :)